Dziś jest: 4 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Freebet 10 zł za każdego gola – zakład na Króla Strzelców EURO 2020

Jeśli postawisz zakład o to, kto zostanie Królem Strzelców EURO 2020, bukmacher Betfan zapłaci 10 zł za każdą bramkę zdobytą przez wytypowanego przez Ciebie piłkarza. Freebety będzie można wykorzystać na grę w dowolny sposób. 

Żeby wziąć udział w promocji „Każdy gol = freebet!”, trzeba postawić zakład na Króla Strzelców Mistrzostw Europy 2020 z oferty Betfan. W akcji promocyjnej można stawiać zakłady pojedyncze lub akumulowane za stawkę dokładnie 33 zł. 

Każdy gol piłkarza, na którego postawił zakład gracz, nagradzany jest przez Betfan freebetem o wartości 10 zł. Nie ma przy tym znaczenia, czy ostatecznie zostanie on Królem Strzelców czy nie. Freebet można wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie w Betfan. Bonus za każdego gola zostanie przydzielony w czasie 48 godz. roboczych od zakończenia spotkań, w których brał udział wytypowany przez gracza zawodnik.  

Promocja trwa od 2 czerwca od godz. 11:00 do 11 czerwca 2021 r. do godz. 21:00. Uwaga – freebety będą przydzielane danemu graczowi tylko za bramki piłkarza, na którego postawił jako pierwszego. Jeśli gracz zagra zakłady na więcej niż na 1 piłkarza, do udziału w promocji zakwalifikuje się 1. postawiony kupon.

Sprawdź ofertę Betfan

Komentarze