Dziś jest: 4 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Freebet 10 PLN w kalendarzu adwentowym LVBet 

Dziś 17. dzień w kalendarzu adwentowym bukmachera LVBet, czyli kolejny dzień świątecznej promocji. W dniu dzisiejszym LVBet rozdaje freebety o wartości 10 zł do wykorzystania na grę. 

W jaki sposób odebrać bonus i zdobyć darmowe 10 zł na obstawianie zakładów bukmacherskich w LVBet? Wystarczy zalogować się na konto użytkownika w LVBet, otworzyć zakładkę „Moje Konto – Kod Promocyjny” i wpisać tam kod: LVBET10PLN. I tyle – bonus automatycznie zostanie dodany do salda bonusowego gracza. Akcja promocyjna obowiązuje przez cały dzień (17.12.2020 r.), a 1 gracz może otrzymać nie więcej jak 1 freebet 10 zł. 

Po otrzymaniu bonusu LVBet należy go 3-krotnie obrócić zakładami o kursie minimum 1,75 znajdującymi się na platformie online LVBet (z wyłączeniem oferty Sporty Wirtualne). Bonus jest ważny przez 30 dni od chwili, gdy pojawi się na koncie gracza. Uwaga! Liczba bonusów jest limitowana – otrzyma je pierwszych 10 tys. graczy, którzy skorzystają z kodu promocyjnego. W przypadku zakładów postawionych za środki bonusowe nie ma możliwości skorzystania z opcji cash-out. 

Przejdź na stronę LVBet

Komentarze