Dziś jest: sobota, 22 stycznia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

#FortunaZaGole – Fortuna 1 Liga gra dla Zuzi

Bukmacher Fortuna ponownie uruchamia akcję charytatywną, która mobilizuje pierwszoligowców do strzelania goli. Tym razem za każdą bramkę w 30. i 31. kolejce Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże 1.000 zł na rzecz poważnej operacji oraz rehabilitację 10-letniej dziewczynki, Zuzi Kaproń. 

Jak mówi mama Zuzi, Katarzyna Kaproń, dziewczynka od urodzenia jest chora, a jedyną nadzieją na to, że będzie kiedyś chodzić i biegać, jest bardzo droga operacja, którą mogą przeprowadzić wybitni lekarze ze Stanów Zjednoczonych. Cała rodzina Zuzi będzie więc trzymać kciuki za jak największą liczbę bramek w zbliżających się meczach Fortuna 1 Ligi. 

Również Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi wyraża nadzieję, że dzięki akcji czekają nas rekordy strzelonych bramek, dzięki czemu wsparcie dla Zuzi będzie naprawdę solidne. Jednocześnie Janicki podkreślił dumę z nawiązania współpracy z bukmacherem Fortuna na 3 kolejne sezony, gdyż jak mówi, firma wyróżnia się zaangażowaniem i społeczną odpowiedzialnością biznesu. 

Z kolei Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie relacjonuje, że ostatnia odsłona akcji #FortunaZaGole oznaczała zdobycie w czasie 2 kolejek ligowych 31 i 38 bramek. Natomiast średnia bramek w sezonie 2019/2020 Fortuna 1 Ligi wynosiła 24 bramki w kolejce. Można więc podejrzewać, że taka akcja charytatywna daje piłkarzom dodatkową mobilizację do realizacji świetnych wyników strzeleckich. 

Zuzia Kaproń jest podopieczną Fundacji Szlachetny Gest. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze

Array