Dziś jest: 27 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Fortuna zamiast Totolotka – nowy sponsor Pucharu Polski

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to nowy sponsor tytularny Pucharu Polski. Marka wchodząca w skład czeskiego holdingu Fortuna Entertainment Group zajęła tym samym miejsce bukmachera Totolotek, a aktualna nazwa rozgrywek to FORTUNA Puchar Polski. Umowa ma charakter długoterminowy – Fortuna i PZPN zawarły ją aż do 31 maja 2024 r. 

Podpisanie umowy sponsoringowej z Fortuną nie powinno być zaskoczeniem. Bukmacher od 2018 r. jest sponsorem tytularnym Pierwszej Ligi Piłkarskiej (Fortuna 1. Liga) i wywiązuje się z postanowień kontraktu bez zarzutu. Jak mówi Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN, współpraca z firmą Fortuna traktowana jest przez PZPN jako przedsięwzięcie o znaczeniu strategicznym. Sawicki podkreśla przy tym fakt, że bukmacher jest solidnym oraz sprawdzonym partnerem, a współpraca z nim powinna umocnić prestiż i wyjątkowość Pucharu Polski przez minimum 4 kolejne sezony. Również Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Konrad Komarczuk, z optymizmem patrzy na rozwój współpracy między Fortuną a PZPN. Zaznacza jednocześnie, że nowa umowa jest kontynuacją patronatu nad Fortuna 1. Ligą i ma na celu jeszcze intensywniejszą popularyzację polskiego futbolu, z naciskiem kładzionym na piłkę nożną w wymiarze lokalnym. Oczywiście tzw. Puchar Tysiąca Drużyn to marka sama w sobie, dlatego Komarczuk nie kryje, że zostając sponsorem tytularnym rozgrywek, Fortuna ma zamiar jeszcze bardziej wzmocnić swoją rozpoznawalność wśród kibiców sportowych. 

Co jednak konkretnie wynika z podpisanej umowy o sponsoring? Przede wszystkim bukmacher Fortuna może dzięki niej używać tytułu „Sponsora Tytularnego Pucharu Polski”, a same rozgrywki zyskały miano FORTUNA Puchar Polski. Poza tym Fortuna może też wykorzystywać logotyp Pucharu Polski do swoich celów promocyjnych. Tradycyjnie już logo sponsora będzie obecne podczas meczów na różnego typu nośnikach reklamowych, strojach piłkarzy uczestniczących w rozgrywkach, a także w czasie innych wydarzeń, które dotyczyć będą Pucharu Polski.  

Mamy też nadzieję, że gracze, poza rozbudowaną i atrakcyjną pod względem kursów ofertą na mecze Pucharu Polski, będą mogli liczyć na dedykowane bonusy i promocje przygotowane przez bukmachera Fortuna specjalnie na rozgrywki pucharowe.

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

 

Komentarze