Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fortuna udostępnia rejestrację bez skanu dowodu

Bukmacher Fortuna udostępnił właśnie możliwość pełnej rejestracji konta gracza bez konieczności przesyłania skanu dowodu osobistego. Firma nawiązała współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową, dzięki czemu możliwe stało się wdrożenie usługi mojeID. Pozwala ona na przeprowadzenie szybkiej weryfikacji tożsamości użytkownika za pośrednictwem bezpiecznego logowania do jego systemu bankowego. 

Dotychczas pełna weryfikacja konta w Fortunie realizowana była wyłącznie na podstawie skanu dowodu osobistego przesłanego przez gracza, który podlegał weryfikacji bukmachera. Dzięki wprowadzonej innowacji proces rejestracji konta będzie znacznie szybszy i w pełni zautomatyzowany. Z tego sposobu weryfikowania tożsamości mogą korzystać osoby posiadające rachunek bankowy w jednym z wymienionych banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS. Jeśli użytkownik będzie chciał uwierzytelnić się tą metodą, wystarczy, że zaloguje się do systemu bankowości internetowej przy wykorzystaniu danych zweryfikowanych wcześniej przez bank. 

Bukmacher Fortuna to pierwszy organizator zakładów bukmacherskich w Polsce, który udostępnił swoim graczom opcję zupełnie zdalnego potwierdzenia swojej tożsamości i wieku – takiej weryfikacji podczas tworzenia konta pełnego (nie tymczasowego) wymaga polskie prawo. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze