Fortuna sponsorem Radomiaka Radom

Bukmacher „Fortuna online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.”  podpisał umowę sponsorską z pierwszoligowym klubem Radomiak Radom i został jego Oficjalnym Sponsorem w sezonie 2019/2020. Zespół z Radomia awansował do 1. ligi w 2019 r. po 13 latach przerwy i ma ochotę na więcej, a wsparcie ze strony nowego sponsora na pewno może zwiększyć jego szanse na kolejne sukcesy.

Bukmacher Fortuna razem z klubem ma w planach organizację rozmaitych akcji promocyjnych dla kibiców, a w trakcie meczów Radomiaka pojawią się reklamy Fortuny. Współpraca ma przebiegać również na profilach w mediach społecznościowych radomskiej drużyny. Natomiast Radomiak zasilony zostanie środkami finansowymi  nie tylko w ramach umowy z pierwszą ligą, ale dzięki świeżo podpisanej umowie sponsorskiej – także indywidualnie.

Przedstawiciele obu stron umowy wyrazili nadzieję na dalszy, intensywny rozwój Radomiaka, także dzięki nawiązaniu współpracy sponsorskiej. Leszek Haba, Członek Zarządu i Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie przypomniał, że inne zespoły objęte sponsoringiem przez Fortunę – Miedź Legnica i Raków Częstochowa – po roku od podpisania umowy awansowały do Ekstraklasy. Wyraził przy tym nadzieję, że taki los spotka również Radomiaka Radom. Wskazał też, że klub poza grą w 1. lidze ma wiele zalet, takich jak dobrą organizację i dużą grupę wiernych kibiców, którzy licznie stawiają się na ich meczach.

Również radomski klub jest bardzo zadowolony z perspektywy współpracy z tak dużym i prestiżowym partnerem, jakim jest bukmacher Fortuna, o czym mówił Prezes Klubu Sławomir Stempniewski.  Warto podkreślić, że bukmacher Fortuna to sponsor tytularny 1 ligi piłkarskiej (Fortuna 1 Liga) oraz wielu innych klubów sportowych, w tym Legii Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *