Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

forBET Sponsorem Głównym Arki Gdynia

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. podpisała umowę sponsorską z klubem Arka Gdynia. Tym samym bukmacher forBet został Sponsorem Głównym pomorskiego klubu piłkarskiego na 2 kolejne sezony (2020/21 i 2021/22). 

Zgodnie z postanowieniami umowy piłkarze Arki Gdynia występować będą w koszulkach meczowych z logotypem forBET na froncie, symbol bukmachera widnieć będzie także na Stadionie Miejskim w Gdyni. Dla kibiców Żółto-Niebieskich bukmacher planuje moc atrakcji, w tym m.in. bonus na start, specjalne akcje promocyjne na kluczowe mecze zbliżającego się sezonu i akcje kibicowskie.  

Nawiązując współpracę z trzecią siłą legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce, Arka Gdynia ma na celu przede wszystkim powrót do Ekstraklasy. Natomiast forBET, który na dniach podpisał umowę o przedłużeniu współpracy z klubem ŁKS Łódź, konsekwentnie realizuje długoterminową strategię stawiania na zespoły o dużym potencjale. Jak widać taki model marketingowy świetnie się sprawdza – w minionym sezonie aż 3 drużyny grające w różnych ligach i objęte sponsoringiem bukmachera uzyskały awans do wyższej klasy: Sokół Ostróda (2 Liga), Błonianka Błonie (3 Liga) i Okęcie Warszawa (4 Liga). Czy w tym sezonie uda się to również klubom Arka Gdynia i ŁKS Łódź? Ich sponsor na pewno w to wierzy. 

Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET wyraził radość z możliwości udzielenia wsparcia kolejnej drużynie grającej w zapleczu Ekstraklasy. Jak podkreślił, po zmianie właściciela Arka Gdynia zyskała olbrzymi potencjał sportowy, który dodatkowo jest intensywnie wspierany przez kibiców klubu. Majewski wyraził przekonanie, że przy sponsoringu forBET Żółto-Niebiescy osiągną swój cel i po rocznej nieobecności powrócą do Ekstraklasy. Zapewnił jednocześnie fanów Arki, że każdy z nich znajdzie w forBET coś dla siebie. 

Z kolei Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia, zaznaczył, że rozpoczęcie współpracy sponsorskiej z tak znaczącą na polskim rynku zakładów bukmacherskich firmą to dla Klubu ważny znak zaufania. Wyraził też nadzieję na to, że skutkować będzie ona wspólnymi sukcesami, a inne firmy pójdą w ślady forBET i zainteresują się współpracą z Arką. Kibiców Klubu zachęcił przy okazji do korzystania z usług forBET, co jest formą wspierania Żółto-Niebieskich. 

Bukmacher forBET działa w Polsce od 2016 r. i zdążył w tym czasie wesprzeć wiele klubów i inicjatyw sportowych. forBET jest obecnie sponsorem następujących podmiotów: Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Polski Związek Tenisowy, reprezentacja Polski Amp Futbol, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundacja Warsaw Sports Group, wiele klubów z niższych lig, a także drużyny e-sportowej x-kom AGO. 

Przejdź na stronę forBET

Komentarze