Dziś jest: 6 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

forBET sponsorem biegów przeszkodowych Runmageddon

forBET jako pierwszy bukmacher na świecie nawiązał współpracę z firmą organizującą ekstremalne biegi przeszkodowe. Już niebawem zobaczymy efekty współdziałania bukmachera forBET i Runmageddonu, czyli największego w Polsce organizatora biegów OCR.

W ramach współpracy forBET zostanie partnerem biegów, które odbywają się na krótkich torach (formuła Games). Dla ich zwycięzcy bukmacher ufunduje wyjazd na letnią Olimpiadę do Tokio 2020. Z kolei w trakcie zbliżającego się wielkimi krokami Zimowego Runmageddonu jego uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się ze specjalną przeszkodą „forBET Komandos”. Podczas kolejnych imprez biegacze będą mogli też odwiedzić strefę bukmachera i skorzystać z różnych atrakcji, a także zdobyć ciekawe nagrody.

Jak podkreśla Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu w forBET, sport to pasja ludzi tworzących markę forBET. W tym roku bukmacher startuje z nowym projektem biegowym, otwierając stowarzyszenie „forBET Runners”. Klub biegaczy i towarzyszące akcje promocyjne mają służyć zwiększaniu rozpoznawalności marki. Firma forBET nie korzysta z szablonowych rozwiązań, a szuka nietypowych projektów, takich jak m.in. partnerstwo z Runmageddonem. Dyrektor wyraził jednocześnie nadzieję na wieloletnią i udaną dla obu stron współpracę.

Natomiast Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży w Runmageddon, zaznaczył, że z perspektywy firmy ogromne znaczenie ma współpraca z firmami, które są mocno związane ze sportem, dlatego też umowa z forBET to powód do dużej radości. Zapowiedział także, że w 2020 r. reaktywowana zostanie wyjątkowo widowiskowa formuła Runmageddon Games, a bukmacher forBET zostanie jej partnerem.

„forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” obecnie plasuje się na trzecim miejscu w rankingu bukmacherów, jeśli chodzi o wielkość udziałów w legalnym rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Bukmacher intensywnie wspiera polski sport, sponsorując kluby sportowe, indywidualnych zawodników i liczne wydarzenia sportowe.

Rejestracja w forBET

Komentarze