Dziś jest: 30 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Finały ESL Mistrzostw Polski w CS:GO – STS oficjalnym sponsorem

STS od dziś jest oficjalnym sponsorem finałowych meczów ESL Mistrzostw Polski, który jest najstarszym i jednym z najbardziej renomowanych turniejów e-sportowych w Polsce. W finałowych meczach w katowickiej ESL Arenie przez 3 dni mierzyć się będą najgroźniejsze drużyny Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Zaczynamy już dziś, niech wygra lepszy!

Bukmacher STS nie od dziś kładzie duży nacisk na rozwój swojej oferty w zakresie zakładów na e-sporty, jednocześnie intensywnie wspierając organizacje e-sportowe oraz całe drużyny sportów elektronicznych (jest oficjalnym sponsorem topowej drużyny AGO Esports). Jako pierwszy w Polsce STS rozpoczął współpracę z indywidualnym zawodnikiem CS:GO (Pawłem „innocent” Mockiem, obecnie zawodnikiem x-kom). Sponsoring rozgrywek CS:GO w trakcie finału ESL Mistrzostw Polski też wpisuje się w szerzej zakrojoną strategię bukmachera, który sponsorował już wcześniej ważne turnieje e-sportowe (np. FACEIT Major London czy polskie transmisje Charleroi Esport). Wymieniać można jeszcze długo – w każdym razie nie da się nie zauważyć, że STS jak żaden inny bukmacher dba o rozwój polskiego e-sportu i polskich fanów tej dyscypliny sportowej.

Sam turniej ESL Mistrzostwa Polski to też wydarzenie z górnej półki. Na finałowym etapie o mistrzowski tytuł walczyć będą najlepsi z najlepszych, jeśli chodzi o  Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends w Polsce. Jakie drużyny będzie można typować? Gracze mogą obstawiać wyniki spotkań takich gigantów e-sportu jak Virtus.pro, Aristocracy, x-kom czy AGO Esports. Co więcej, niektóre mecze zobaczyć będzie można dzięki transmisjom na żywo w serwisie Twitch na specjalnym kanale, który znajdziecie pod tym adresem: https:/www.twitch.tv/esl_csgo_pl.

Pamiętajcie, finałowe rozgrywki CS:GO turnieju ESL Mistrzostw Polski już 7 – 9 czerwca 2019 r. w ESL Arenie w Katowicach. Kto weźmie udział w niedzielnym finale? Kto zostanie Mistrzem Polski? Jeśli myślisz, że już wiesz, sprawdź, jakie kursy oferuje na to wydarzenie bukmacher STS i do dzieła! Życzymy powodzenia!

Komentarze