Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

FC Barcelona – Paris Saint-Germain – kurs w Superbet 20,00 

Superbet oferuje superkurs 20,00 na mecz Barcelony z PSG! Niezależnie od tego, czyje zwycięstwo obstawisz, jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu i bonus w postaci wygranej z kursem 20.00! 

Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy założą nowe konto użytkownika w Superbet, wpłacą depozyt o wartości minimum 50 zł oraz obstawią pierwszy zakład na wygraną Barcelony lub PSG. Stawka zakładu może wynieść maksymalnie 10 zł.  

Akcja promocyjna Superbet trwa od dnia 14 do 16 lutego 2021 r. Udział w promocji jest możliwy tylko dla graczy, którzy w tym czasie zarejestrowali konto w Superbet oraz postawili pierwszy kupon, na którym wytypowali zwycięstwo Barcelony albo PSG (mecz rozegrany zostanie w dniu 16 lutego 2021 r.). Co więcej niezbędne jest, by uczestnik promocji zaznaczył wcześniej zgody marketingowe. Na 1 gracza spełniającego wszystkie wymienione warunki przypada 1 bonus. Bonus pojawi się na koncie gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.

Pełny regulamin promocji Superbet można sprawdzić na stronie akcji – znajdziecie tam również przykłady, w jaki sposób naliczany jest bonus. 

Załóż konto w Superbet

Komentarze