Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fantasy Kadra – typowanie składu Polski na Euro w LVBet 

W LVBet możesz pobawić się w selekcjonera kadry reprezentacji Polski w piłce nożnej i wytypować, jaki będzie jej skład na pierwszy mecz Euro 2021. W ofercie zakładów specjalnych bukmachera pojawiła się bowiem „Fantasy Kadra”. 

Oferta „Fantasy Kadra” pozwala wytypować, kto zagra podczas pierwszego meczu Polaków na Euro 2021, kiedy to biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją. Bukmacher LVBet dopuszcza takie łączenie zakładów, by każdy gracz mógł wybrać całą podstawową jedenastkę zawodników na ten mecz. Typerzy będą mogli wybierać nie tylko spośród takich pewniaków, jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński i Kamil Glik, gdyż w ofercie LVBet uwzględniona została także tzw. świeża krew, jak np. Przemysław Płacheta, Sebastian Walukiewicz i Jakub Moder.  

Uwaga – zadaniem graczy jest wytypowanie zawodników, którzy zostaną powołani do podstawowego składu reprezentacji Polski na mecz ze Słowacją, a nie do kadry na całe Euro 2021. Mecz odbędzie się 14 czerwca 2021 r., ale zakłady z oferty „Fantasy Kadry” można obstawiać na stronie LVBet już teraz. Taka możliwość będzie dostępna do momentu ogłoszenia powołań na ten turniej. 

Sprawdź ofertę LVBet

Komentarze