Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Fame MMA. Gala freakfightów już w sobotę! Zobacz kursy w LV Bet

Właściciele federacji Fame MMA zdecydowali się zorganizować szóstą edycję swojego projektu. Tym razem wydarzenie będzie dość nietypowe – bez udziału publiczności, przy zachowaniu wyjątkowych środków ostrożności. Mimo wszystko sobotnie walki mogą przyciągnąć wielu fanów przed ekrany, bowiem w ostatnich tygodniach praktycznie wszystkie gale są odwoływane, co z pewnością wpłynęło na głód emocji u kibiców.

Fame MMA 6 – kursy LV Bet

Gale Fame MMA są specyficznym wydarzeniem. W klatce mierzą się głównie celebryci, raperzy, youtuberzy czy uczestnicy telewizyjnych reality show. Nie ma tu więc zawodowych sportowców – ale emocje i zasady są jak najbardziej tożsame z tymi, z poważnych gal zawodowych. Kto zatem zawalczy podczas kolejnej odsłony Fame MMA?

W jednej z walk zmierzy się – znany z programu „Love Island” – Maciej Szewczyk, który rywalizował będzie z Dawidem Ambroziakiem. „Ambro” to kolejna postać znana z udziału w telewizyjnym show. Kojarzyć go można z programu „Ex na plaży”. Dla Szewczyka będzie to debiutancka walka dla federacji, z kolei Ambroziak już dwukrotnie rywalizował podczas Fame MMA. Jego rekord to 1-1.

Kursy na walkę: Szewczyk – 1.70, Ambroziak – 1.70

Kolejna rywalizacja to pojedynek Alan Kwieciński kontra Arkadiusz Tańcula. Wielbiciele telewizyjnych programów mogą kojarzyć Alana z takich formatów jak „Warsaw Shore” czy „Ex na plaży”. Ma on jednak również doświadczenie ze sportami walki. Wystąpił m.in. na gali uznanej federacji FEN. Tańcula także miał już okazję stanąć do rywalizacji w klatce, jednak bardziej znany jest ze swojej roli w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Obaj Panowie nie darzą się zbyt dużą sympatią, co jest dodatkowym smaczkiem w tej rywalizacji.

Kursy na walkę: Kwieciński – 1.16, Tańcula – 3.15

W kolejnym starciu zmierzą się debiutanci. Bartosz Kubik stanie do walki z Cyprianem Racickim. Panowie znani są bardziej jako Qbik i Cypis. Obaj na co dzień są raperami i – podobnie jak poprzednia para – nie przepadają za sobą. Podczas gali Fame MMA będą zatem chcieli pokazać swoje sportowe umiejętności, ale przy okazji wyjaśnić prywatne spory.

Kursy na walkę: Kubik – 1.47, Racicki – 2.00

Debiutantem w klatce Fame MMA będzie również Maciek Rataj, który skrzyżuje rękawice z Kasjuszem Życińskim. Ten pierwszy to kolejny z uczestników show „Ex na plaży”. Rataj dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sportami walki – tu przewagę będzie miał jego rywal. Kasjusz – występujący pod pseudonimem Don Kasjo – również brał udział w programie „Ex na plaży”. Ponadto widzowie mogą kojarzyć go z „Warsaw Shore” oraz z minionych gal Fame MMA. Don Kasjo wygrał obie swoje walki.

Kursy na walkę: NIEDOSTĘPNE

Podczas Fame MMA 6 dojdzie do kolejnego „hip-hopowego” pojedynku. Tym razem producent – L Pro, czyli Mateusz Łapot, zawalczy z Jakubem Flasem – znanym jako Kubańczyk. Dla Łapota będzie to debiut w klatce, z kolei Kubańczyk rywalizował podczas czwartej edycji gali. Wygrał wówczas przez TKO w 1. rundzie.

Kursy na walkę: Flas – 1.06, Łapot – 4.25

Kolejna walka to starcie kulturysty i strongmana – Piotra Piechowiaka – z Marcinem Najmanem. Ten ostatni ma bogatą przeszłość na zawodowych ringach, ale od pewnego czasu jego kariera zaczęła pikować w dół. Występy na galach Fame MMA są szansą dla Najmana na odbudowanie swojej sportowej reputacji. Jednak walka z Piechowiakiem wcale nie będzie łatwa – w końcu już pewien były strongman udowodnił, że z tego sportu można przekwalifikować się na mieszane sporty walki. I to z sukcesami.

Kursy na walkę: Piechowiak – 1.81, Najman – 1.60

Co-main event podczas „szóstki” stanowi starcie Wojtka Goli z Marcinem Krasuckim. Gola to współwłaściciel federacji oraz uczestnik programu „Warsaw Shore”, który ma za sobą przeszłość w mieszanych sportach walki. Jednak swój sobotni występ traktuje w kategoriach debiutu. Krasucki, znany jako „Rafonix”, to kontrowersyjna postać znana z portalu Youtube. Do tej pory stoczył dwie walki na galach Fame MMA. Jego bilans to 1 wygrana i 1 porażka.

Kursy na walkę: Gola – 1.46, Krasucki – 2.04

Walką wieczoru będzie kobiecy pojedynek – Marta Linkiewicz kontra ZUSJE. Kontrowersyjne celebrytki mogą pochwalić się sporą rzeszą fanów w mediach społecznościowych. Z pewnością ich sprzeczki i medialny styl bycia przyciągną przed ekrany sporo osób, które nie interesują się mieszanymi sportami walki. Kto będzie faworytem w ich starciu?

Kursy na walkę: Linkiewicz – 1.28, ZUSJE – 2.50

Chociaż większość zawodników na gali Fame MMA stanowią internetowe gwiazdki, to nie można odmówić im zaangażowania i odwagi by stanąć do wzajemnej konfrontacji. Warto więc zwrócić uwagę na sobotnią galę.

Sprawdź ofertę bukmachera LV Bet

Fame MMA 6 – kiedy? Gdzie oglądać?

Gala Fame MMA 6 odbędzie się w najbliższą sobotę, 28. marca. Początek o godzinie 20:00. Dostęp do transmisji PPV do wykupienia na stronie internetowej federacji.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze