Fame MMA 8. Wszystkie walki można typować u partnera gali – Betclic

Już w sobotę, 21. listopada odbędzie się kolejna edycja gali Fame MMA. Tym razem całe wydarzenie odbędzie w Hotelu Hilton w Łodzi. Organizatorzy przygotowali 10 pojedynków, które typować można u sponsora i partnera gali, legalnego polskiego bukmachera – firmy Betclic.

Freakfighty i emocje

Podczas gal Fame MMA rywalizują przede wszystkim osoby, które nie są jednoznacznie kojarzone ze sportami walki. W zestawieniach pojedynków znajdują się youtuberzy, celebryci, muzycy czy uczestnicy programów rozrywkowych. Dzięki temu Fame MMA zdecydowanie wyróżnia się na tle innych organizacji sportów walki.

Podczas najbliższej odsłony kibice będą świadkami kilku debiutów w klatce Fame MMA. Nie zabraknie również starć, które budzą medialne zainteresowanie od dłuższego czasu. Za najgłośniejsze pojedynki należy uznać „raperską” rywalizację między Michałem „Sobotą” Sobolewskim i Filipem „Filipkiem” Marcinkiem, a także głośne starcie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem Najmanem.

Co ciekawe, były profesjonalista nie jest wcale faworytem tej walki. Kursy bukmacherów wyraźnie wskazują na to, że wygrana Najmana będzie traktowana jako niespodzianka. Podczas Fame MMA 8 odbędzie się również jeden pojedynek kobiecy. Zusje Astafiewa zmierzy się z Dagmarą Szewczyk.

Wszystkie pojedynki typować można u legalnego bukmachera, firmy Betclic.

Kursy na galę Fame MMA 8

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (1.28) – Marcin „El Testosteron” Najman (3.15)
Piotr „Szeli” Szeliga (1.90) – Piotr „Bestia” Piechowiak (1.75)
Zusje Astafiewa (1.42) – Dagmara Szewczyk (2.50)
Piotr Pająk (1.25) – Alan „Alanik” Kwieciński (3.30)
Michał „Sobota” Sobolewski (3.00) – Filip „Filipek” Marcinek (1.30)
Paweł „Tybori” Tyburski (1.28) – Gabriel „Arab” Al-Sulwi (3.15)
Amadeusz „Ferrari” Roślik (1.48) – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (2.35) | formuła K1
Maciej „Szewcu” Szewczyk (4.20) – Gamou Fall (1.16_
Mariusz „Hejter” Słoński (4.00) – Patryk „Mortalcio” Baran (1.18)
Kacper Błoński (1.30) – Marcin Dubiel (3.00)

Sprawdź ofertę bukmachera Betclic

Gala Fame MMA 8. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21. listopada. Początek o godzinie 19:30. Transmisja w systemie PPV.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *