Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Extra Pensja w Betfan – dla kogo 50.000 zł? 

Bukmacher Betfan zorganizował 2. edycję promocji „Extra Pensja dla trenera”. Kwotę 50.000 zł może otrzymać albo trener, który jako pierwszy w sezonie straci pracę w Ekstraklasie, albo gracze, którzy spełnią warunki akcji promocyjnej. 

W pierwszej kolejności cała pula może trafić do trenera jednego z klubów grających w Ekstraklasie. Jak podkreśla bukmacher, promocja dotyczy zarówno przypadku, gdy szkoleniowiec zostanie zwolniony, jak i sytuacji, gdy trener sam złoży rezygnację. Betfan zapowiada, że trener, który nawiąże z nim współpracę w ramach tej akcji, zostanie medialną gwiazdą – weźmie udział w sesjach zdjęciowych, kampanii reklamowej i innych wydarzeniach. 

Betfan bierze jednak pod uwagę możliwość, że żaden trener nie odpowie na tę propozycję. Jeśli taki scenariusz się sprawdzi, pula 50.000 zł trafi do tych graczy, którzy: 

  • posiadają konto gracza w Betfan, 
  • udostępnią na Twitterze post z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja. 

Osoby te wezmą udział w podziale puli – każdy uczestnik promocji otrzyma równą część w formie freebetu do dowolnego wykorzystania na grę. 

Pamiętajcie, że w Betfan można także typować, który z trenerów klubu grającego w Ekstraklasie straci swoją funkcję jako pierwszy (zakłady znajdziesz w kategorii „Rozrywka” na stronie bukmachera). 

Sprawdź ofertę Betfan  

Komentarze