Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Extra pensja dla trenera od Betfan? Ciekawy zakład u bukmachera!

Legalny bukmacher Betfan zaprasza do zabawy trenerów i kibiców. Pierwszemu zwolnionemu (lub „skutecznie rezygnującemu”) w tym sezonie Ekstraklasy szkoleniowcowi proponuje 50 tyś. złotych za minimum miesięczny kontrakt wizerunkowy z firmą. Przy okazji w ofercie Betfan pojawiła się propozycja zakładu, który trener zgarnie taki bonus. Sprawdźcie kursy!

Trener out, pensja in?

Oczywiście dany trener musi spełnić wymagane przez regulamin zasady, które proponuje firma Betfan. Warto jednak prześledzić kto ewentualnie mógłby „otrzymać szansę” na zgarnięcie premii w wysokości 50 000 złotych. Bo to, że ktoś będzie miał taką okazję jest więcej niż prawdopodobne. Nie zdarza się by w polskiej Ekstraklasie wszyscy trenerzy spędzili pełny sezon na ławkach trenerskich jednej drużyny.

W minionym sezonie trenerzy zmieniali się choćby w Koronie Kielce, Wiśle Kraków, Arce Gdynia, ŁKS-ie Łódź i nie tylko. Karuzela trenerska w niektórych przypadkach rusza już u progu sezonu – a więc zły start rozgrywek może oznaczać, że za moment dany szkoleniowiec pożegna się ze swoją posadą.

Czy już po dwóch kolejkach widać wyraźnych kandydatów do zmiany trenera? W tym momencie jeszcze trudno wyraźnie to przesądzać. Ligę zamyka Cracovia, która ma po dwóch meczach -1 punkt. Pasy zaczynały z wynikiem -3 a trener Probierz to jedna z ostatnich osób, która musi bać się o swoją posadę. Jego rola w klubie wykracza poza ławkę trenerską i ma pełne zaufanie profesora Filipiaka. Póki co 0 punktów mają Piast Gliwice i Warta Poznań. Trener Fornalik jednak wciąż trzyma Piasta w pucharach i zapewne zła forma tej ekipy w lidze jest tylko chwilowym problemem. Gorzej wygląda sytuacja Warty. Trener Tworek jest jednym z głównych – zdaniem bukmachera – kandydatów do zwolnienia ze stanowiska.

Tuż nad Wartą jest Stal Mielec, gdzie pracuje „faworyt” zabawy Betfan. Trener Skrzypczak dość niespodziewanie zastąpił na stanowisku Dariusza Marca i być może wkrótce będzie musiał pożegnać się z funkcją. Mielczanie to jeden z beniaminków i wspólnie z Wartą czy Podbeskidziem mogą do końca drżeć o utrzymanie w Ekstraklasie. I być może by to się udało potrzebna będzie zmiana trenera już na wczesnym etapie sezonu.

Co ciekawe, dość wysoko stoją notowania trenera trzeciego z Beniaminków. Krzysztof Brede z Podbeskidziem zdobył 1 punkt w 2 meczach, a mimo to bukmacher nie stawia go w gronie głównych kandydatów do zwolnienia. Dość niespodziewanie jest tam natomiast Aleksandar Vuković. Legia słabo wystartowała w lidze, odpadła z walki o Ligę Mistrzów i nie imponuje stylem gry. Popularny „Vuko” może więc za moment znaleźć się w złym położeniu.

Za prawdopodobne uznaje się też ewentualne ruchy w Wiśle Kraków (trener Skowronek), Wiśle Płock (trener Sobolewski) czy Lechu Poznań (trener Żuraw). Tu powody mogą być różne. O ile Lech chwalony jest od pewnego czasu za styl, o tyle nie zawsze idą za tym wyniki. Kolejny sezon bez trofeum będzie problemem. Wisła Kraków marzy by po walce o przetrwanie ustabilizować się piłkarsko – oczekiwania wobec trenera Skowronka są więc wyższe niż tylko gra o utrzymanie. Z kolei w Płocku właśnie bezpieczne i stabilne utrzymanie jest priorytetem, a jeśli widmo spadku będzie się zbliżało ruchy będą zapewne ostateczne.

Obok wspomnianego wyżej Michała Probierza raczej nie zanosi się na zmiany w Pogoni (trener Runjaić), Rakowie (trener Papszun), Śląsku (trener Lavicka) czy Górniku (trener Brosz). Te drużyny prezentują się solidnie, są projektami zaplanowanymi długofalowo i póki co trenerzy realizują założenia.

Kto zgarnie EXTRA PENSJĘ dla trenera? Kursy w Betfan

Skrzypczak – 4.50, Tworek – 4.75, Vuković – 5.00, Skowronek – 5.50,
Sobolewski – 6.50, Żuraw – 8.50, Brede – 10.00, Stokowiec – 12.00,
Sevela – 15.00, Zając – 15.00, Runjaić – 20.00, Fornalik – 20.00,
Papszun – 35.00, Brosz – 40.00, Lavicka – 40.00, Probierz – 40.00

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan

Komentarze