eWinner zostaje Oficjalnym Sponsorem i Bukmacherem cyklu SEC 

Bukmacher eWinner konsekwentnie realizuje strategię marketingową, zgodnie z którą chce być silnie kojarzony z wyścigami żużlowymi. Do coraz dłuższej listy tytułów związanych ze sponsoringiem „czarnego sportu”, jakimi może się pochwalić eWinner, tym razem doszedł tytuł Oficjalnego Sponsora i Oficjalnego Bukmachera cyklu SEC (Speedway Euro Championship).  

Pierwsza odsłona współpracy przy organizacji Indywidualnych Mistrzostw Europy miała miejsce w 2019 r. w trakcie rundy finałowej w Chorzowie. Końcówka 2019 r. i 2020 r. przyniosły jeszcze większe zaangażowanie bukmachera w działania wspierające rozwój polskiego żużla. Bukmacher został w tym czasie sponsorem tytularnym klubu Apator Toruń, sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej oraz oficjalnym partnerem PGE Ekstraligi. Jak przyznaje Grzegorz Nowak, Prezes eWinner, nawiązanie współpracy z cyklem SEC jest zwieńczeniem działalności bukmachera w zakresie sponsoringu żużla w 2020 r. Podkreśla on także wyjątkową intensywność tegorocznego lipca – w tym miesiącu odbędą się zarówno wyścigi SEC, PGE Ekstraligi i rozpocznie się eWinner 1. Liga Żużlowa. Jak zapewnia Nowak, miłośnicy żużla znajdą na platformie internetowej eWinner szeroki wybór zakładów pre-match i live, w tym na wyniki Indywidualnych Mistrzostw Europy. 

Organizatorem cyklu TAURON SEC od lat jest firma One Sport Sp. z o.o. Jej przedstawiciele nie kryją, że wsparcie otrzymane od eWinner ma ogromne znaczenie dla tegorocznej edycji żużlowych mistrzostw. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany dotyczące wielu imprez sportowych i choć również te związane z cyklem SEC uległy zmianom, sponsoring bukmachera pozwala na przeprowadzenie i odpowiednie „opakowanie” wydarzenia. W rozmowie padły także zapewnienia, że nowy partner cyklu przygotuje dla fanów żużla specjalną ofertę bukmacherską z różnymi niespodziankami. 

Jak wyglądać będzie cykl TAURON Speedway Euro Championship w tym roku? W odróżnieniu od poprzednich edycji, zbliżające się mistrzostwa zamkną się w ciągu 1 miesiąca, a wyścigi będą odbywać się tylko na polskich stadionach. Cykl obejmie 5 finałów, a nie jak dotychczas 4. Niezmienna pozostaje natomiast bardzo ciekawa obsada z typowanym na zwycięzcę przez eWinner Leonem Madsenem na czele.

Przejdź na stronę bukmachera eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *