Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

eWinner udostępnia apkę i „grę bez podatku”

Bukmacher eWinner właśnie udostępnił aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której można w wygodny sposób stawiać zakłady bukmacherskie przy pomocy smartfona czy tableta. Co więcej, od dziś aż do 23 lutego każdy gracz, który zainstaluje oprogramowanie, może skorzystać z promocji na „grę bez podatku”.

Aplikacja mobilna eWinner

Jak wygląda sama aplikacja mobilna eWinner? W tej chwili oprogramowanie dostępne jest tylko na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jednak bukmacher zapowiada, że już wkrótce gracze będą mogli korzystać także z apki na iPhone’y. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera eWinner (gdyż Google Play nie udostępnia w ogóle aplikacji bukmacherskich). Apka daje dostęp do kompletnej oferty zakładów bukmacherskich eWinner, w tym zakładów na żywo oraz wszystkich aktualnie oferowanych promocji. Dodatkowo typer ma dzięki niej pełny dostęp do swojego konta gracza i w każdej chwili czy dowolnym miejscu może np. sprawdzić status postawionych kuponów czy wnieść nowy zakład.

Promocja dla użytkowników aplikacji

Sprawdźmy jeszcze, jakie są warunki akcji promocyjnej „Jest Aplikacja, Nie ma podatku”. Po pierwsze obowiązuje ona w dniach 18 luty (od g.10:00) – 23 luty (do g.23:59) i dostępna jest tylko dla graczy, którzy pobrali aplikację mobilną eWinner. Aby zakład został objęty promocją musi zostać zawarty za pośrednictwem aplikacji oraz musi być kuponem akumulowanym zawierającym minimum 3 zdarzenia. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,30, a stawka zakładu musi wynieść co najmniej 20 zł (zakłady można obstawiać tylko ze środków depozytowych). W ramach promocji można stawiać zakłady z oferty przedmeczowej oraz na żywo, ale nie zakłady systemowe. Opisywana akcja promocyjna nie łączy się z COMBO DNIA, a postawione kupony nie mogą być rozliczone przed czasem (nie ma możliwości skorzystania z opcji „Cash-out”). Jeśli wszystkie warunki promocji zostaną spełnione, bukmacher eWinner zmieni współczynnik z 0,88 na 1,00. Dzięki temu koszty obowiązkowego podatku od gry (w wysokości 12%) zostaną zrekompensowane graczowi, a w rzeczywistości pokryje je organizator zakładów bukmacherskich. Bukmacher nie opłaca jednak podatku od wygranej, który trzeba odprowadzić, jeśli wygrana przekroczy 2280 zł (podatek ten wynosi 10% wygranej).

Rejestracja w eWinner

Komentarze