Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

eWinner stawia na Gwardię Wrocław

Bukmacher eWinner zyskał dziś miano Sponsora Tytularnego Gwardii Wrocław. Siatkarski klub reprezentujący stolicę Dolnego Śląska w swojej wieloletniej historii doczekał się niejednego mistrzowskiego tytułu, a teraz ewidentnie planuje powrót do gry o najwyższą stawkę. Aktualnie Gwardia Wrocław gra w 1.lidze, a nowy sponsor zwiększa szanse na wywalczenie awansu do PlusLigi. 

W ziszczenie się takiego scenariusza wierzy ekipa eWinner, o czym zapewniał podczas konferencji prasowej prezes firmy, Grzegorz Nowak. Wyraził on jednocześnie dumę z faktu, że bukmacher będzie mógł uczestniczyć w tym ambitnym przedsięwzięciu. Jak zaznaczył, piłka siatkowa jest wyjątkową dyscypliną sportową dla Polaków, a sama Gwardia jest równie ważna dla wrocławian. Z kolei eWinner lubi dynamiczne projekty o dużym potencjale rozwojowym. Nowak podkreślił łączące wrocławski klub siatkarski i bukmachera podobieństwa, przypominając, że eWinner także stawia sobie poprzeczkę wysoko i wykazuje dużą dynamiczność podczas wkraczania na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce. Jego zdaniem tak dobrze dobrane marki są przykładem na „synergię wizerunkową i marketingową”. Jednocześnie prezes eWinner zapowiedział wiele promocji i różnego typu aktywacji skierowanych do kibiców Gwardii Wrocław. 

Natomiast prezes eWinner Gwardii Wrocław, Łukasz Tobys wyraził radość z owocnych poszukiwań nowego sponsora tytularnego (wcześniejsza umowa z KFC Polska, która obowiązywała przez 3 ostatnie lata, została niedawno zawieszona). Z zadowoleniem przyznał on, że nowy partner Gwardii deklaruje chęć współpracy długoterminowej, a nie tylko sezonowej, a w planach jest wspólne dążenie do osiągnięcia podstawowego celu, jakim jest awans klubu do najwyższej w Polsce ligi siatkarskiej. Jak zauważa Tobys, to, że w czasie trwania pandemii COVID-19 klubowi udało się bardzo szybko znaleźć takiego partnera, to ogromny sukces. Jest to też jego zdaniem dowód na to, że działalność Gwardii w ostatnich 2 sezonach nie została niezauważone na arenie krajowej. Prezes eWinner Gwardii Wrocław wyraził również w imieniu całej drużyny chęć dalszego rozwoju i realizacji założonych celów, na co wrocławska siatkówka zasługuje. 

Dla kibiców eWinner Gwardii Wrocław bukmacher przygotował specjalny bonus na start. Wystarczy podczas rejestracji konta gracza online podać kod GWARDIA. W ten sposób nowy gracz otrzyma od eWinner bonus w formie zwrotu za pierwszy zakład – maksymalnie 155 zł.  

Bukmacher eWinner jest legalnym operatorem zakładów bukmacherskich w Polsce, który działa w oparciu o zezwolenie nr PS4.6831.29.2017. W serwisie eWinner można obstawiać m.in. rozgrywki TAURON 1. Ligi, które właśnie wystartowały. 

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze