Dziś jest: 31 marca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

eWinner stawia na Gwardię Wrocław

Bukmacher eWinner zyskał dziś miano Sponsora Tytularnego Gwardii Wrocław. Siatkarski klub reprezentujący stolicę Dolnego Śląska w swojej wieloletniej historii doczekał się niejednego mistrzowskiego tytułu, a teraz ewidentnie planuje powrót do gry o najwyższą stawkę. Aktualnie Gwardia Wrocław gra w 1.lidze, a nowy sponsor zwiększa szanse na wywalczenie awansu do PlusLigi. 

W ziszczenie się takiego scenariusza wierzy ekipa eWinner, o czym zapewniał podczas konferencji prasowej prezes firmy, Grzegorz Nowak. Wyraził on jednocześnie dumę z faktu, że bukmacher będzie mógł uczestniczyć w tym ambitnym przedsięwzięciu. Jak zaznaczył, piłka siatkowa jest wyjątkową dyscypliną sportową dla Polaków, a sama Gwardia jest równie ważna dla wrocławian. Z kolei eWinner lubi dynamiczne projekty o dużym potencjale rozwojowym. Nowak podkreślił łączące wrocławski klub siatkarski i bukmachera podobieństwa, przypominając, że eWinner także stawia sobie poprzeczkę wysoko i wykazuje dużą dynamiczność podczas wkraczania na rynek zakładów bukmacherskich w Polsce. Jego zdaniem tak dobrze dobrane marki są przykładem na „synergię wizerunkową i marketingową”. Jednocześnie prezes eWinner zapowiedział wiele promocji i różnego typu aktywacji skierowanych do kibiców Gwardii Wrocław. 

Natomiast prezes eWinner Gwardii Wrocław, Łukasz Tobys wyraził radość z owocnych poszukiwań nowego sponsora tytularnego (wcześniejsza umowa z KFC Polska, która obowiązywała przez 3 ostatnie lata, została niedawno zawieszona). Z zadowoleniem przyznał on, że nowy partner Gwardii deklaruje chęć współpracy długoterminowej, a nie tylko sezonowej, a w planach jest wspólne dążenie do osiągnięcia podstawowego celu, jakim jest awans klubu do najwyższej w Polsce ligi siatkarskiej. Jak zauważa Tobys, to, że w czasie trwania pandemii COVID-19 klubowi udało się bardzo szybko znaleźć takiego partnera, to ogromny sukces. Jest to też jego zdaniem dowód na to, że działalność Gwardii w ostatnich 2 sezonach nie została niezauważone na arenie krajowej. Prezes eWinner Gwardii Wrocław wyraził również w imieniu całej drużyny chęć dalszego rozwoju i realizacji założonych celów, na co wrocławska siatkówka zasługuje. 

Dla kibiców eWinner Gwardii Wrocław bukmacher przygotował specjalny bonus na start. Wystarczy podczas rejestracji konta gracza online podać kod GWARDIA. W ten sposób nowy gracz otrzyma od eWinner bonus w formie zwrotu za pierwszy zakład – maksymalnie 155 zł.  

Bukmacher eWinner jest legalnym operatorem zakładów bukmacherskich w Polsce, który działa w oparciu o zezwolenie nr PS4.6831.29.2017. W serwisie eWinner można obstawiać m.in. rozgrywki TAURON 1. Ligi, które właśnie wystartowały. 

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze