eWinner – sponsor tytularny 2. ligi piłkarskiej z transmisjami

Źródło: pzpn.pl

Bukmacher eWinner został sponsorem tytularnym 2. ligi mężczyzn w piłce nożnej. Ponadto to właśnie u tego bukmachera będzie można bezpłatnie obejrzeć transmisje z wybranych meczów 2. ligi. 

Umowa między PZPN a firmą bukmacherską Ewinner Sp. z o.o.” przewiduje, że rozgrywki będą posługiwać się odtąd nowym logo, utworzonym z logotypu 2. ligi połączonym ze znakiem eWinner. Oznaczenia bukmachera będą też prezentowane m.in. na strojach zawodników, bandach LED / wideo bądź statycznych oraz w różnych punktach w okolicy boiska (np. na bramie wejściowej, ściankach konferencyjnych itp.). Aktualny logotyp 2. ligi będziemy mogli także zobaczyć na wybranych grafikach TV i na ekspozytorze na piłkę. 

Co jednak najbardziej powinno zainteresować fanów polskiej piłki nożnej, bukmacher eWinner zyskał też prawo do transmitowania niektórych meczów rozgrywek 2. ligi – konkretnie wszystkich spotkań, które nie będą pokazywane na żywo w telewizji. Operator zakładów bukmacherskich nabył bowiem wyłączne prawa streamingowe i prawa do własnej produkcji sygnału realizowanego przy wykorzystaniu automatycznych kamer (technologia sztucznej inteligencji).  

Więcej o eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *