eWinner – sponsor Polskiej Ligi Esportowej

Bukmacher eWinner po raz kolejny pokazuje, jak strategicznie ważne są dla niego sporty elektroniczne. Legalny operator zakładów bukmacherskich został właśnie Sponsorem Strategicznym Polskiej Ligi Esportowej (PLE). W związku z tym gracze mogą się spodziewać ciekawych konkursów, poszerzenia oferty zakładów na e-sporty i dodatkowych atrakcji związanych z wydarzeniami e-sportowymi. 

Jesienny sezon CS:GO zaczyna się w eWinner już 13 października – w ramach rywalizacji 8 najlepszych polskich drużyn sportów elektronicznych walczyć będzie o 100 tys. zł. Jak mówi prezes eWinner, Grzegorz Nowak, e-sport wypracował sobie silną pozycję na mapie sportowych emocji i co rok zadziwia elastycznością oraz potencjałem rozwojowym. Jak twierdzi Nowak, marka eWinner świetnie odnajduje się we współpracy z e-sportowym środowiskiem, a zakłady bukmacherskie oferowane przez internet doskonale uzupełniają emocje związane z meczami CS:GO lub LoLa. Prezes eWinner zapewnia także, że wraz z Polską Ligą Esportową oraz ambasadorem marki, Marcinem Gortatem, bukmacher eWinner zapewni kibicom e-sportu kompletny i nieznany jak dotąd poziom rozrywki, co dotyczy samej komunikacji z graczami, rozmaitych atrakcji dla nich przygotowywanych, jak i oferty zakładów udostępnianych poprzez serwis internetowy bukmachera. 

Na stronie bukmachera eWinner można zobaczyć zapis z konferencji, podczas której ogłoszono nawiązanie umowy sponsorskiej pomiędzy bukmacherem eWinner a PLE. Więcej informacji można też szukać w mediach społecznościowych (#PostawNaPLE). 

Bukmacher eWinner to legalny operator zakładów bukmacherskich, który oferuje zakłady wzajemne przez internet (numer zezwolenia PS4.6831.29.2017 z dnia 30 października 2018 r.). Dla nowych graczy eWinner przygotował bonus powitalny cashback (zwrot za przegrany zakład) do kwoty 155 zł. Co ciekawe, środki otrzymane w ramach cashbacku powitalnego można od razu wypłacić bez konieczności dokonywania nimi obrotu. W eWinner dla graczy obstawiających e-sport dostępna jest też stała promocja, dzięki której w każdy poniedziałek można uzyskać darmowy zakład 25 zł. 

Przejdź na stronę eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *