eWinner i Marcin Gortat rozpoczynają ciekawą współpracę

Jeden z najnowszych legalnych bukmacherów online w Polsce, eWinner,  ogłosił rozpoczęcie współpracy z Marcinem Gortatem. Najbardziej znany polski koszykarz został ambasadorem marki eWinner i będzie promował ją w ramach nietypowej akcji promocyjnej Liga eWinnera.

Na czym polegać będzie przygotowany przez bukmachera eWinner projekt? Ma to być jednocześnie konkurs, jak i forma zaangażowania w rywalizację oraz sportową społeczność. Dzięki temu na wsparcie bukmachera liczyć będą mogły różnego rodzaju inicjatywy, które w znaczący sposób wpływają na amatorski bądź zawodowy sport. Ideą przewodnią będzie wspieranie małych lokalnych klubów, zespołów o krótkim stażu i innych niewielkich inicjatyw o charakterze sportowym, a także promowanie wartości stricte sportowych.

Wszystko to wsparte wizerunkiem Marcina Gortata, który na potrzeby projektu zagra dla graczy rolę multi-playera. Bukmacher przewiduje przy tym wykorzystanie rozmaitych kanałów komunikacji internetowej. Na pewno mocno eksploatowane będą możliwości, jakie dają media społecznościowe oraz forma video. Jak zdradza prezes eWinner, Grzegorz Nowak, planowane są formaty Q&A (z ang. pytania i odpowiedzi), formy na żywo czy relacje Marcina Gortata i eWinner z różnych miejsc w Polsce i na świecie. Szczegóły Ligi eWinner mamy poznać już wkrótce. Sam Marcin Gortat wskazuje na ciekawe możliwości, jakie daje mu współpraca z nowym bukmacherem i wspólne idee: promowanie sportu oraz wsparcie udzielane sportowcom.

Jednak sama Liga eWinnera to nie wszystko. Już dziś ruszyła inna promocja, czyli gra bez podatku w eWinner. W akcji promocyjnej udział wziąć mogą kupony z minimum 2 zdarzeniami, o minimalnym łącznym kursie 2,00 (kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1,20). Promocja trwa do godz. 23.59 14.01.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *