Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Etoto z nową aplikacją mobilną 

Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie w Etoto mogą teraz grać, korzystając z naprawdę błyskawicznej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Rewolucyjna apka dostępna jest do pobrania na stronie internetowej Etoto, jak i w Appstore. 

Co wyróżnia najnowszą aplikację na urządzenia przenośne bukmachera Etoto? Po pierwsze dzięki zastosowaniu przejrzystego i ergonomicznego designu apka umożliwia łatwą obsługę dostępnych funkcjonalności. Projektanci oprogramowania sięgnęli po technologie natywne, co zapewnia użytkownikom wyjątkowo szybkie ładowanie oraz zwiększoną elastyczność w personalizacji apki.  

Kolejne punkty Etoto zgarnia za zastosowanie Systemu Dynamicznych Filtrów (SDF), dzięki którym w kilka sekund można wyszukać dowolne dostępne w danej chwili rozgrywki z całego świata. Natomiast funkcja stałego zapisu selekcji pozwala graczom na rozbijanie zakładu prostego za dużą stawkę na wiele mniejszych powtarzających się zakładów, które stawiane są co minutę. 

Warto zwrócić uwagę na opcję TURBO, dzięki której 1 kliknięcie kursu bezpośrednio na liście zdarzeń powoduje postawienie zakładu (nie trzeba wchodzić w widok e-kuponu).  

Ponadto zastosowane natywne technologie pozwoliły na wprowadzenie szeregu innych udogodnień dla graczy obstawiających zakłady bukmacherskie mobilnie. 

Uwaga! Jeśli jeszcze nie masz konta gracza w Etoto, zgarnij wyjątkowy bonus powitalny, wpisując na 1. stronie formularza rejestracyjnego w polu „kod bonusowy (opcjonalny)” nasz kod: MAKSYMALNYBONUS. Więcej o działaniu kodu przeczytasz tutaj: Etoto kod bonusowy.

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto  

Komentarze