Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Etoto – nowa strona i aplikacja mobilna + freebet 10 zł 

Bukmacher Etoto przeprowadził gruntowną modernizację swojego serwisu online oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Zmianom technicznym towarzyszy atrakcyjna promocja – freebet w wysokości 10 zł. 

Zmiany w Etoto online 

Co konkretnie zmieniło się w internetowych kanałach sprzedaży zakładów bukmacherskich Etoto? Naprawdę sporo! Bukmacher zadbał o odświeżenie interfejsu, który zyskał dzięki temu na przejrzystości oraz wprowadzenie rozwiązań ułatwiających obstawianie zakładów akumulowanych. Gracze mogą spodziewać się także znacznie większej liczby kursów bez szukania i zmian w ofercie promocyjnej – odmienionej formuły Etotomanii i większej liczby ofert. Udostępniona została również szybka i stabilna apka na Androida, a jej wersja na urządzenia z systemem iOS pojawi się już niebawem. Poprawie uległa także sekcja z historią zakładów postawionych w Etoto. 

Na dobry początek – freebet! 

Każdy użytkownik zarejestrowany w Etoto, który do 14 grudnia dokonał minimum 1 depozytu i ma aktywne konto, znajdzie na swoim koncie niespodziankę – freebet o wartości 10 zł, dzięki któremu będzie mógł na spokojnie przetestować działanie nowej strony. Żeby z niego skorzystać, należy zalogować się w Etoto i stworzyć kupon. Następnie wystarczy wybrać darmowy zakład widniejący na kuponie jako formę zapłaty. Freebet jest aktywny do 19 grudnia 2020 r. 

Przejdź na nową stronę Etoto

Komentarze