Ekstra 500 PLN od STS – mecz Polska-Islandia 

Dziś rozegrany zostanie ostatni mecz reprezentacji Polski przed Euro 2020. W STS gracze mogą z tej okazji otrzymać aż 5-krotność stawki za wygrany kupon postawiony na to właśnie spotkanie. Bonus może wynieść aż 500 zł! 

Żeby wziąć udział w promocji „Ekstra 500 PLN. Polska-Islandia”, należy zgłosić swój udział w akcji poprzez kliknięcie przycisku „Weź udział” na stronie promocji. Następnie trzeba obstawić zakład z oferty pre-match STS na dokładny wynik dzisiejszego meczu towarzyskiego Polska – Islandia (8 czerwiec 2021 r.). Kupon może być pojedynczy lub akumulowany. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz uzyska 5-krotność stawki postawionej na ten kupon (po odjęciu 12-procentowego podatku od gier) – nawet 500 zł! Środki zostaną przekazane na konto bonusowe gracza. 

W akcji promocyjnej STS udział może wziąć 5 pierwszych kuponów obstawionych po zapisaniu się do akcji oraz spełniających warunki regulaminu promocji, z tym że bonus można otrzymać maks. za jeden z nich. Bonus należy obrócić 3-krotnie przy wykorzystaniu zakładów o minimalnym kursie łącznym 1.91. Do obrotu kwalifikują się jedynie trafione kupony. 

Promocja obowiązuje w dniu 8 czerwca 2021 r. 

Sprawdź ofertę STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *