Dziś jest: 26 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Dziś zakłady na Euro 2020 bez podatku w Noblebet 

W Noblebet każdy dzień meczowy Euro 2020 to nowa akcja promocyjna – promocja na dziś oznacza możliwość gry bez podatku! Piątkowe zakłady na mecze Euro 2020 postawisz w Noblebet, nie płacąc podatku od gier, dzięki czemu wygrane będą wyższe niż standardowo. 

Piątkowa promocja wchodzi w skład „Kalendarza Euro Noblebet”, który trwa od 11 czerwca do 11 lipca 2021 r. W tym czasie bukmacher Noblebet każdego dnia oferuje zarejestrowanym graczom inną, atrakcyjną promocję. Każda z nich zaczyna się o północy i kończy dokładnie o godz. 23.59. W ramach całej promocji bukmacher udostępni aż 22 promocje. 

Na piątek 18 czerwca 2021 r. Noblebet przygotował promocję polegającą na grze bez podatku. Wszyscy zarejestrowani gracze, którzy postawią w tym dniu zakład pojedynczy albo kombinacyjny o kursie minimalnym 1.75 na Euro 2020, nie będą opłacać podatku od gier. Standardowo pobierany jest on w Polsce od stawki każdego zakładu i wynosi 12%. Tym razem koszty opodatkowania poniesie bukmacher Noblebet. Uwaga! Promocją objęte są zakłady przedmeczowe i na żywo postawione wyłącznie na piłkarskie Euro 2020. 

Sprawdź ofertę Noblebet

Komentarze