Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Dziś w BetFan Dzień Gry w Karty bez ryzyka

28 grudnia to międzynarodowy Dzień Gry w Karty, dlatego bukmacher BetFan postanowił przygotować specjalną ofertę z tej okazji. Przez cały poniedziałek gracze mogą obstawiać zakłady na Gry Karciane w BetFan bez ryzyka. 

W ramach promocji należy obstawiać zakłady bukmacherskie wyłącznie na zdarzenia znajdujące się w ofercie „Gry Karciane” BetFan. Stawka zakładu musi wynosić 19, 49 lub 99 zł. Pod uwagę brany jest pierwszy zakład na „Gry Karciane” postawiany w dniu dzisiejszym. Ponadto wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie muszą zostać rozliczone do końca dnia (do godz. 23:59 w dniu 28 grudnia), a na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia anulowane. 

W przypadku gdy zakład okaże się chybiony, bukmacher BetFan zwróci graczowi wartość stawki zakładu – środki zostaną przekazane na saldo bonusowe. Bonus pojawi się na koncie gracza najpóźniej 48 godzin roboczych od momentu rozliczenia zakładu.  

Aby przenieść środki bonusowe na konto główne, należy dokonać 3-krotnego obrotu bonusem. W tym celu można zagrać zakłady bukmacherskie proste lub akumulowane, których ogólny kurs wynosi co najmniej 2,0.  

Przejdź na stronę BetFan

Komentarze