Dzieje się w Milenium Zakłady Bukmacherskie

Nowe oblicze serwisu online

Od wczoraj, tj. 3 czerwca 2019 r. możemy obstawiać zakłady bukmacherskie, korzystając z nowego widoku strony internetowej bukmachera Milenium. Odświeżony layout to nie tylko przyjemniejsza dla oka szata graficzna, ale także bardziej funkcjonalna obsługa serwisu online. Jakie konkretnie zmiany zaszły na milenium.pl? Oto najważniejsze z nich:

  • Lepsza czytelność serwisu,
  • Łatwiejsza nawigacja,
  • Zwiększona szybkość działania serwisu,
  • Odnowione menu oferty zakładów wzbogacone o „Polecane ligi”,
  • Nowa zakładka „maxKursy” zawierająca porównywarkę kursów.

Szczególną nowością jest sekcja „maxKursy”, która zawiera zestawienie  wybranych kursów Milenium z kursami innych bukmacherów na najważniejsze, najbliższe wydarzenia sportowe. Można z tego poziomu od razu kliknąć w interesujący nas kurs, dodając go tym samym do kuponu.

Nowa edycja aplikacji mobilnej

Nieco wcześniej, w maju 2019 r. Milenium udostępniło graczom także ulepszoną wersję swojej aplikacji mobilnej. Obstawiając zakłady za pomocą nowej apki możemy teraz skorzystać z nowych funkcjonalności, takich jak skanowanie kuponów i wyświetlanie wyników. Możemy też otrzymywać powiadomienia PUSH  dotyczące najbardziej interesujących zdarzeń, nowych promocji i przede wszystkim obstawionych przez siebie zakładów. W tym celu wystarczy jedynie ustawić opcję powiadomień PUSH w aplikacji, dopasowując jej działanie do swoich upodobań. Aplikacja na urządzenia mobilne jest także bardzo bezpieczna, gdyż posiada zabezpieczenia FaceID oraz TouchID.

Oczywiście nadal za pomocą aplikacji można zawierać zakłady z pełnej oferty zakładów pre-match i live oraz sprawdzać wyniki meczów na żywo. Każdy użytkownik apki ma też szybki dostęp do swojego konta w serwisie Milenium oraz aktualnych środków na nim zgromadzonych, może także sprawdzić historie postawionych kuponów i status tych aktualnych. Oprogramowanie dostępne jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Bez dwóch zdań – teraz obstawianie zakładów poprzez apkę Milenium mobile jest jeszcze łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie w Milenium trwają intensywne prace nad wprowadzaniem zmian, które ułatwią i usprawnią zawieranie e-zakładów bukmacherskich. Co jeszcze planuje bukmacher, aby przyciągnąć większą liczbę graczy? Wysokie kursy na wydarzenia sportowe? Atrakcyjne bonusy i inne promocje? Transmisje meczów live? Trzymamy rękę na pulsie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *