Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Douglas Costa będzie promować LVBet w Brazylii 

Douglas Costa został ambasadorem marki LV BET na Brazylię. Jeden z najważniejszych zawodników Bayernu Monachium i 30-krotny reprezentant Brazylii będzie promował bukmachera LVBet na rynku brazylijskim. 

Douglas Costa aktualnie gra w Bayernie Monachium (obecny mistrz Niemiec), wcześniej występował też w Juventusie Turyn i Szachtarze Donieck. Jego rola ambasadora LVBet obejmuje oczywiście udział w materiałach promocyjnych i akcjach marketingowych, ale nie tylko. Costa ma również doradzać firmie bukmacherskiej w kwestii swojej roli w działaniu marki LVBet, która przymierza się do ekspansji na rynek południowoamerykański. 

Nowy ambasador marki LVBet wyraził radość z tego, że będzie mógł pomagać bukmacherowi w jego debiucie na rynku brazylijskim. Douglas Costa podkreślił, że zespół jest ambitny i ma wielkie plany, a on sam będzie mógł nie tylko uczestniczyć w akcjach marketingowych, ale też dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Adrian Sidowski, Chief Executive Officer w LVBet przyznał, że współpraca z zawodnikiem tej rangi, co Douglas Costa podczas rozpoczynania nowego rozdziału działalności firmy wywołuje niesamowitą ekscytację. Wyraził też nadzieję, że konkurencyjna oferta bukmacherska i pomoc Douglasa ułatwi wejście na nowy rynek. 

Bukmacher LVBet jest już głównym sponsorem Wisły Kraków i oficjalnym partnerem Vanarama National League (Anglia). Operator zakładów bukmacherskich posiada licencje wydane w Wielkiej Brytanii, Republice Irlandii, na Łotwie oraz oczywiście w Polsce. 

Więcej o LVBet

Komentarze