Dziś jest: 23 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Darmowy zakład na Esport w BetFan – nawet 99 zł  


Dziś zaczyna się piękny czas dla wszystkich e-sportowych maniaków –
rusza IEM GLOBAL CHALLENGE! Z tej okazji bukmacher BetFan przygotował dla swoich graczy specjalną promocję, w ramach której będzie można zgarnąć darmowy zakład o wartości nawet 99 zł. 

Zasady promocji na Esport w BetFan 

Zasady promocji „Esportowy Freebet” są bardzo proste. Od dziś do niedzieli każdego dnia należy obstawić w serwisie BetFan zakłady z oferty „Esport” za 49 zł lub 99 zł (na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia z innej kategorii). Łączny kurs kuponu musi wynosić minimum 2,50. Gracze, którzy codziennie będą stawiać zakłady za stawkę 49 zł, otrzymają darmowy zakład o wartości 49 zł. Natomiast ci typerzy, którzy będą grać codziennie za stawkę 99 zł, zapewnią sobie darmowy zakład w kwocie 99 zł. Uwaga! Jeśli gracz obstawia każdego dnia zakłady za kwotę 99 zł, jednak choć w 1 dzień zagra za kwotę 49 zł, otrzyma darmowy zakład o wartości 49 zł.  

Środki bonusowe uzyskane w ramach promocji będą mogły zostać wykorzystane wyłącznie do obstawiania zakładów zamieszczonych w kategorii „Esport”, przy czym łączny kurs stawianych zakładów nie może wynieść mniej niż 2,50. 

Jak wziąć udział w promocji? 

Żeby wziąć udział w promocji, trzeba zalogować się na konto gracza w BetFan i stworzyć propozycję zakładu, który spełnia warunki regulaminu promocji. Co bardzo ważne, koniecznie trzeba zaznaczyć na kuponie niebieskie pole „Darmowy Zakład”. 

Czas trwania promocji: 15.12.2020 r. – 20.12.2020 r. 

 

Przejdź na stronę BetFan

Komentarze