Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Darmowe 10 PLN w Totolotku – kod bonusowy na dziś 

Tylko w dniu dzisiejszym bukmacher Totolotek oferuje darmowe 10 PLN, z którego mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali gracze. W prezencie nr 5 Totolotka znajdziemy kod bonusowy, po podaniu którego otrzymamy bonus o wartości 10 PLN. 

Jeśli zarejestrowałeś internetowe konto gracza u bukmachera Totolotek już wcześniej, wystarczy, że zalogujesz się na nie, wejdziesz w sekcję Wpłata” i wyszukasz opcję Bonus.code/Kod bonusowy”. Tu należy podać obowiązujący tylko dziś kod o treści: GWIAZDKA. Bonus pojawi się na Twoim koncie. Jeśli nie masz jeszcze konta online w Totolotku, możesz je założyć i od razu po rejestracji także odebrać darmowe 10 PLN (wpisując kod jak powyżej). 

Darmowe 10 PLN dostępne jest także dla graczy obstawiających zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych bukmachera Totolotek. W tym celu należy okazać swoją kartę Bet Club pracownikowi punktu i podać hasło: GWIAZDKA. Dzięki temu otrzymasz 16-cyfrowy kod. Następnie trzeba zeskanować swoją kartę, a w opcji Przegląd konta” wybrać Karty depozytowe” i tam wpisać otrzymany kod. Na koniec należy zatwierdzić akcję, klikając OK” i następnie Przenieś”. Bonus zostaje dodany. Masz 7 dni na jego wykorzystanie. 

Przejdź na stronę bukmachera Totolotek

Komentarze