Dziś jest: 22 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Dania – Belgia. Duńczycy szukają punktów, Belgia w komfortowej sytuacji

Belgowie trenują przed meczem z Danią, 15 czerwca 2021.
Nico Vereecken
PAP/Panoramic

Mecz na stadionie Parken w Kopenhadze może być kluczowy dla rozstrzygnięć w grupie B podczas Euro 2020. Belgowie, którzy byli od początku faworytami grupy, pewnie wygrali w 1 kolejce spotkań. Dania musi szukać punktów, a na jej błąd czekają Finowie i Rosjanie.

Myślami wrócić do futbolu

Pierwszy mecz był dla Duńczyków niezwykle trudny. Trudno oceniać porażkę z Finlandią, która oczywiście faworytem bukmacherów nie była. Jednak sportowa rywalizacja zeszła na dalszy plan podczas skandynawskiego spotkania w Kopenhadze. Wówczas najważniejsze było to, co działo się z Christianem Eriksenem.

Duńczycy po powrocie do gry byli myślami zupełnie w innym miejscu i po prostu meczu z Finlandią nie można brać pod uwagę przy analizie potencjału zespołu. Oczywiście, brak Eriksena i duże obciążenie psychiczne w ostatnich dniach mogą dać o sobie znać również podczas meczu z Belgią. Z drugiej jednak strony koledzy mogą być niezwykle zmotywowani by zagrać dla jednego z liderów Reprezentacji Danii.

Dania to zespół solidny, poukładany – i to można było zaobserwować w tej partii meczu z Finlandią, która odbywała się jeszcze na normalnych zasadach. Ponadto trzeba pamiętać, że Dania cały czas przebywa w Kopenhadze. Z kolei Belgowie na ten mecz udają się z Sankt Petersburga. Podroż może nie najbardziej odległa z możliwych na tym turnieju, ale jednak mogąca w jakimś stopniu wpłynąć na kondycję Belgów.

Choć mimo tych niedogodności, to nadal właśnie Romelu Lukaku i spółka będą faworytami bukmacherów w meczu z Danią. Pierwszy mecz Belgii na turnieju pokazał duże możliwości tej drużyny. Sam Romelu Lukaku zdobywając dwa gole zaznaczył się w walce o koronę króla strzelców. Stał się w tym względzie jednym z faworytów bukmacherów.

Kurs bukmachera Fortuna na tytuł króla strzelców Euro 2020 dla R. Lukaku – 3.50

W spotkaniu z Rosją ani przez moment nie było wątpliwości, że to Belgia jest zespołem lepszym. Zespół trenera Martineza wywiązał się z roli faworyta i teraz również będzie typowany do wygranej w meczu 2 kolejki Euro 2020.

Bukmacherzy zastanawiają się czy znów Belgowie będą mogli poszczycić się bezbłędna defensywą? Dania liczy na pierwszego gola w turnieju, ale łatwo o to nie będzie. Bukmacherzy mają twardy orzech do zgryzienia przy wystawianiu kursów na bramki w tej konfrontacji.

Kursy bukmachera Fortuna na bramki w meczu Dania – Belgia:

Obie drużyny strzelą gola:
Tak – 1.90, NIE – 1.86

Dania strzeli gola:
TAK – 1.52, NIE – 2.45

Belgia strzeli gola:
TAK – 1.24, NIE – 3.90

Bukmacherzy bardziej wierzą w triumf jednej z drużyn „do zera” niż w otwarte widowisko. Jednak wynika to wprost z dotychczasowych wyników podczas turnieju.

Kalkulacja przed meczem jest prosta – Belgia wygrywając praktycznie zapewni sobie wygranie grupy, bowiem w ostatniej kolejce zagra z dużo niżej notowaną przez bukmacherów Finlandią. Dania może wrócić do walki o wyjście z grupy, lub przy niekorzystnym układzie innych spotkań praktycznie pogrzebać swoje szanse na awans do kolejnej fazy turnieju. Stawka turnieju jest zatem duża dla obu zespołów.

Kursy bukmacherów na mecz Dania – Belgia

STS: Dania – 4.15, remis – 3.10, Belgia – 2.05
Betfan: Dania – 3.95, remis – 3.10, Belgia – 2.10
Fortuna: Dania – 4.10, remis – 3.25, Belgia – 2.08
Etoto: Dania – 4.20, remis – 3.25, Belgia – 2.12
Fuksiarz: Dania – 4.10, remis – 3.15, Belgia – 2.05
Superbet: Dania – 4.25, remis – 3.25, Belgia – 2.05
NobleBet: Dania – 4.05, remis – 3.15, Belgia – 2.12
eWinner: Dania – 4.05, remis – 3.15, Belgia – 2.09
PZBuk: Dania – 4.25, remis – 3.15, Belgia – 2.00
Totalbet: Dania – 4.00, remis – 3.15, Belgia – 2.08
Betclic: Dania – 4.10, remis – 3.15, Belgia – 2.05
LVBet: Dania – 4.05, remis – 3.15, Belgia – 2.12

Euro 2020: Dania – Belgia. Kiedy mecz? Gdzie oglądać?

Mecz w czwartek, 17 czerwca o godzinie 18:00. Transmisja w TVP 2 oraz TVP Sport.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze