Dziś jest: czwartek, 2 grudnia 2021

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Dancing With The Stars. Kto wygra 11. edycję show w Polsce? Zobacz kursy BETFAN

„Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” to wciąż jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Już w piątek, 6. marca ruszy kolejna edycja tego projektu. Bukmacherzy już teraz typują kto zostanie zwycięzcą całego programu, a kto dość szybko pożegna się z widownią i odpadnie. Zobacz kursy w BETFAN.

Taniec z Gwiazdami – kto wygra według bukmacherów?

Programy z udziałem celebrytów to z jednej strony konkurs umiejętności – w tym przypadku tanecznych – ale w z drugiej liczy się też sympatia widzów. Bez niej nawet najlepsi tancerze mogą pożegnać się z show dość szybko. Analogicznie Ci, którzy przeciętnie radzą sobie na parkiecie zajdą naprawdę daleko, jeśli tylko zyskają względy publiczności.

W 11. edycji „Dancing With The Stars” jest kilka osób, które mogą liczyć na wsparcie bez względu na to co zaprezentują na parkiecie. Z drugiej strony są i tacy, którzy przejawiają taneczne talenty i zapewne wzbudzą zachwyt widowni.  Kto wystąpi w programie i jakie ma szanse zdaniem bukmacherów?

Julia Wieniawa – młoda aktorka i wokalistka. Znana również ze swojej aktywności z mediach społecznościowych. Gwiazdka ma sporą rzeszę fanów i mówi się o niej jako o faworytce show. Kurs 2.05.

Sylwia Lipka – wokalistka, wideoblogerka i prezenterka telewizyjna. Zagrała w filmie „#Jestem M. Misfit”. Również należy do postaci popularnych na instragramie – jej profil śledzi ponad 900 tyś. osób. Kurs 7.00.

Ania Karwan – piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i aktorka. W ostatnich dniach jej fanów zmartwiła informacja o kontuzji artystki. Nie wiadomo zatem jak poradzi sobie w programie, w którym miała być jedną z faworytek do wygranej. Kurs 8.00.

Nicole Bogdanowicz – młoda aktorka, której popularność przyniosła rola w serialu „Przyjaciółki”. Taneczne show może być dla niej kolejnym krokiem w rozwoju kariery, a w parze z doświadczonym tancerzem – Tomaszem Barańskim – może zajść daleko. Kurs 10.00.

Edyta Zając – modelka, była żona piłkarza – Jakuba Rzeźniczaka. Występ w „Tańcu z Gwiazdami” ma być dla niej powrotem do showbiznesu. W jej przypadku także pojawiły się informacje o kontuzji, które mogą mieć wpływ na postawę celebrytki w całym programie. Kurs 12.00.

Mikołaj Jędruszczak – celebryta, który wystąpił już w innym show Polsatu pt. „Love Island” teraz wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Jak widać popularność zyskana w jednym formacie, może poskutkować również w kolejnym. Jędruszczak to kolejny uczestnik, który aktywnie działa w sieci. Ma kanał na YT i popularny profil na instagramie. Kurs 12.00.

Milena Rostkowska-Galant – była modelka, prezenterka pogody. Związana ze „stacją matką” tanecznego show, czyli Polsatem. To nie pierwszy przypadek gdy pogodynka bierze udział w tym programie – podobne przypadki miały miejsce, gdy format należał jeszcze do stacji TVN. „Pogodynki” zazwyczaj radziły sobie solidnie na parkiecie i mogły liczyć na sympatię widzów. Kurs 15.00.

Tomasz Oświeciński – aktor, zawodnik sportów walki, trener personalny. Popularny aktor niezawodowy z filmów Patryka Vegi. Z pewnością jedna z największych gwiazd tej edycji programu i człowiek mogący liczyć na sympatię widzów. Choć tanecznie może odstawać – to warto przypomnieć jak daleko zaszedł niegdyś Mariusz Pudzianowski w tanecznym programie. Tu sytuacja może być podobna. Kurs 18.00.

Marcin Bosak – aktor filmowy i teatralny. Nie jest uważany za faworyta programu, choć ze względu na swoje warunki może całkiem nieźle radzić sobie w tańcu. Nie raz „czarny koń” zawodów dochodził bardzo daleko, więc warto go obserwować. Kurs 20.00.

Sylwester Wilk – sportowiec, trener, uczestnik programu „Ninja Warrior”. Wilk to zatem kolejna osoba będąca związana z minionymi produkcjami Polsatu. W jego przypadku historia jest jednak nieco inna. Obiecujący zawodnik uległ wypadkowi i w wyniku urazu stracił nogę. Teraz spróbuje swoich sił w innej konkurencji, co będzie ogromnym wyzwaniem. Kurs 20.00.

Bogdan Kalus – aktor filmowy i teatralny, artysta kabaretowy. Raczej będzie dbał w programie o dobrą atmosferę niż bił się o wygraną. W każdej edycji jednak musi pojawić się „sympatyczny i śmieszny gość”, który nieco rozkręci całe towarzystwo. Kurs 30.00.

Choć program ma kilku wyraźnych faworytów, to trzeba pamiętać że decyzje widzów nie raz bywały zaskoczeniem. Programy takie jak „Taniec z Gwiazdami” to przede wszystkim rozrywka, ale dla rodzimy celebrytów to również trampolina do rozkręcenia bądź wskrzeszenia kariery. Kto tym razem z niej skorzysta?

„Dancing With The Stars” – kiedy rusza? Gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek 11. edycji program już w piątek, 6. marca.
Program „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” możecie oglądać w telewizji Polsat.

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan

Komentarze

Array