Czy Magda Gessler pojawi się publicznie w prostych włosach? Nietypowy zakład w Betfan 

Specjalnością Betfan są oryginalne zakłady bukmacherskie i unikatowa rozrywka. Naszą uwagę tym razem przykuło pytanie o przewidywania graczy co do przyszłości burzy loków samej Magdy Gessler. 

Kim jest Magda Gessler? 

Magda Gessler to najbardziej rozpoznawalna restauratorka w Polsce i jedna z największych gwiazd TVN-u. Od 12 lat prowadzi topowy polski program kulinarny „Kuchenne rewolucje”, a od blisko 10 lat jest jurorką w „MasterChef Polska”. Na jej koncie są też inne programy telewizyjne (np. „Sexy kuchnia Magdy Gessler” w Food Network), 3 książki i mnóstwo felietonów (w tygodniku „Wprost” i „Newsweek”) – głównym tematem wszystkich jest kuchnia i gotowanie. W 2010 r. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wyróżnił Magdę Gessler specjalnym certyfikatem w uznaniu za jej działalność na rzecz promocji polskich produktów. 

Jednak największą popularność przyniósł naszej bohaterce program „Kuchenne Rewolucje”. Magda Gessler pomaga w nim kiepsko radzącym sobie restauracjom stanąć na nogi i poprawić usługi kulinarne. Po zapoznaniu się z aktualną sytuacją lokalu nie tylko instruuje właścicieli i pracowników, według jakich zasad powinno przebiegać gotowanie poszczególnych potraw, ale daje też wskazówki co do obsługi klienta, wystroju wnętrza czy promocji. Jej metody są przy tym nietuzinkowe, ale to właśnie sprawia, że jest tak popularna. Program ma oczywiście walory nie tylko rozrywkowe, ale i edukacyjne. Widzowie dowiadują się przy okazji, jak przygotowywać smaczne jedzenie i na czym polega zdrowa kuchnia. 

Zakłady bukmacherskie na loki Gessler 

Bukmacher Betfan przyjmuje obecnie zakłady bukmacherskie na następujące wydarzenie: 

Czy Magda Gessler pojawi się publicznie w prostych włosach? 

Betfan wystawił dla tej oferty poniższe kursy bukmacherskie: 

Tak – 3.50 

Nie – 1.25 

W kontekście zakładu przygotowanego przez Betfan warto zaznaczyć, że Magda Gessler ma bardzo charakterystyczny image. Jej znakiem rozpoznawczym są bujne, długie, blond loki. Jak się jednak okazuje, naturalne włosy celebrytki wyglądają zupełnie inaczej. Jak sama przyznaje, od dziecka miała na głowie delikatne fale, których prawdziwy kolor to… rudy. W przeszłości Magda Gessler niejednokrotnie publikowała w swoich mediach społecznościowych archiwalne zdjęcia, na których faktycznie widać dość proste włosy.  

Czy największa gwiazda polskiej sceny kulinarnej zatęskni niebawem za swoim naturalnym wyglądem? Czy Magda Gessler już wkrótce zaskoczy fanów, rezygnując z niepowtarzalnej burzy loków? Bukmacher Betfan chętnie pozna Wasze zdanie. 

Zastanawiasz się czy warto założyć własne konto gracza? W podjęciu decyzji pomogą Ci opinie o Betfan. Podczas rejestracji w Betfan podaj specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS, aby otrzymać wyjątkowe bonusy powitalne od bukmachera.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Sprawdź ofertę Betfan z kategorii Rozrywka oraz Cashback do 600 zł na start

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *