Czas na spotkanie na szczycie. Kursy bukmacherskie na mecz Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 31. kolejki IV grupy trzeciej ligi, Chełmianka Chełm podejmować będzie Siarkę Tarnobrzeg. Do końca sezonu zostało już tylko kilka spotkań, a podopieczni Sławomira Majaka mają sprawy awansu wyłącznie w swoich rękach. Gracze Tomasza Złomańczuka muszą z kolei wygrać najbliższe starcie i liczyć na potknięcia innych rywali. Kto wygra sobotnim spotkaniu? Na kogo stawiają bukmacherzy? Analizujemy kursy bukmacherskie przed meczem Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg.

Siarka Tarnobrzeg ma cztery kroki do awansu

Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek Siarka Tarnobrzeg ma trzy punkty przewagi nad drugim ŁKS-em Łagów i sześć nad rezerwami Cracovii oraz Chełmianką Chełm, które plasują się odpowiednio na trzeciej i czwartej lokacie. Zawodnicy Sławomira Majaka mogą więc spoglądać na poczynania innych zespołów, bowiem wszystko i tak spoczywa w ich rękach, a każda z pozostałych ekip, która ostrzy sobie zęby na awans do eWinner 2 Ligi, musi mieć nadzieję na potknięcie Siarki Tarnobrzeg.

Bukmacherzy do zwycięstwa w wyścigu o promocję na trzeci poziom rozgrywkowy, typują właśnie Siarkę Tarnobrzeg, jednak wszystko musi zostać wywalczone na boisku. Tarnobrzeżanie w ostatnich czterech spotkaniach pokazali się z naprawdę niezłej strony. W derbach rozbili Stal Stalową Wolę 4:2, pokonali 2:0 Podhale Nowy Targ, które jeszcze do niedawna walczyło o awans, a także wygrali z zespołami z dołu tabeli – Wisłą Sandomierz (1:0) i Podlasiem Biała Podlaska (2:1).

Prym w tych meczach wiedli przede wszystkim Ivan Agudo, Kamil Adamek i Dawid Bałdyga, ale także inni zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony.

Chełmianka Chełm musi liczyć na potknięcia rywali

Tak jak zostało wspomniane, Chełmianka Chełm aby wciąż mieć szansę na awans do eWinner 2 Ligi, musi pokonać w najbliższym meczu Siarkę Tarnobrzeg, liczyć na potknięcia innych ekip, a co więcej wierzyć, że Siarka Tarnobrzeg przynajmniej raz dozna jeszcze porażki. Sprawa awansu nie jest przesądzona, ale skomplikowała ją porażka w poprzedniej kolejce, kiedy górą w starciu z Chełmianką Chełm był zespół Orląt Radzyń Podlaski. Ta porażka zaprzepaściła dobre wyniki drużyny Tomasza Złomańczuka, którzy w poprzednich dwóch spotkaniach pokonali innych kandydatów do awansu: ŁKS Łagów, a także rezerwy Cracovii, każdy z tych meczów wygrywając 2:1.

Gdyby zamiast pechowej porażki z Orlętami Radzyń Podlaski, Chełmianka Chełm odniosła zwycięstwo, wówczas przed starciem z Siarką Tarnobrzeg byłaby w znacznie lepszej sytuacji.

Bukmacherzy wskazują na zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg

W poprzednim meczu obu zespołów, wbrew wskazaniom analityków bukmacherskich, górą była Chełmianka Chełm, która pokonała Siarkę Tarnobrzeg 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Ezana Yohannes Kahsay.

Teraz także faworytem bukmacherów jest Siarka Tarnobrzeg. Czy jednak i tym razem Chełmianka Chełm zaskoczy rywali i odniesie zwycięstwo?

Kursy bukmacherskie na mecz Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg

Betfan: Chełmianka Chełm – 2.65, remis – 3.70, Siarka Tarnobrzeg – 2.25

Fortuna: Chełmianka Chełm – 2.57, remis – 3.60, Siarka Tarnobrzeg – 2.25

Superbet: Chełmianka Chełm – 2.85, remis – 3.60, Siarka Tarnobrzeg – 2.20

Etoto: Chełmianka Chełm – 2.80, remis – 3.40, Siarka Tarnobrzeg – 2.25

Noblebet: Chełmianka Chełm – 2.80, remis – 3.45, Siarka Tarnobrzeg – 2.20

STS:  Chełmianka Chełm – 2.80, remis – 3.45, Siarka Tarnobrzeg – 2.25

Fuksiarz: Chełmianka Chełm – 2.80, remis – 3.40, Siarka Tarnobrzeg – 2.23

III liga grupa IV. Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg. Kiedy mecz?

Spotkanie zaplanowane zostało na sobotę 28 maja. Początek meczu Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg o godzinie 17:00.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *