Cuiavia Inowrocław – Chemik Bydgoszcz. Kursy bukmacherskie na mecz kujawsko-pomorskiej IV ligi

W najbliższej kolejce kujawsko-pomorskiej IV ligi, zajmujący trzecie miejsce w tabeli Chemik Bydgoszcz zmierzy się z Cuiavią Inowrocław. Obie drużyny dzieli przepaść w tabeli, ale niekoniecznie musimy być świadkami jednostronnego spotkania. Jakim rezultatem zakończy się ten ciekawie zapowiadający się mecz? Na kogo stawiają bukmacherzy? Sprawdzamy kursy bukmacherskie na mecz Cuiavia Inowrocław – Chemik Bydgoszcz.

Chemik Bydgoszcz nie ma już szans na awans

Zespół z Bydgoszczy plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, jednak nie ma już szans na awans do rozgrywek trzeciej ligi. Wszystkiemu winna jest porażka w poprzedniej kolejce, kiedy górą okazała się być drużyna Pomorzanina Toruń. Chemik Bydgoszcz, zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, w poprzednim spotkaniu prowadził już 2:0, ale po raz kolejny potwierdziły się słowa, że jest to bardzo niebezpieczny wynik. Gracze Pomorzanina Toruń odpowiedzieli trzema golami i wrócili do domu z kompletem punktów.

Cuiavia Inowrocław nie pamięta jak smakuje zwycięstwo

Z kolei w ostatniej kolejce Cuiavia Inowrocław zremisowała 2:2 z Kujawianką Izbica Kujawska. Obie bramki dla zespołu z Inowrocławia zdobył Jakub Nowakowski. Zwłaszcza to druga na długo zapadnie mu w pamięci – był to bowiem gol doprowadzający do remisu w szóstej minucie doliczonego czasu gry. Wcześniej jednak zespół Cuiavii musiał przełknąć gorzką pigułkę, gdy przegrał 2:6 ze Sportisem Łochowo, a także zanotował serię czterech remisów.

Bukmacherzy uważają, że wygra Chemik Bydgoszcz

Gdy obie drużyny zmierzyły się w meczu rundy jesiennej, zaskakująco na stadionie Chemika Bydgoszcz zwyciężyła Cuiavia Inowrocław. Jedyną bramkę dla podopiecznych Piotra Gruszki zdobył Jakub Nowakowski. Gracze Chemika Bydgoszcz są żądni rewanżu i bukmacherzy wskazują, że powinniśmy się spodziewać ich zwycięstwa.

Kursy bukmacherskie na mecz Cuiavia Inowrocław – Chemik Bydgoszcz

STS: Cuiavia Inowrocław – 4.90, remis – 4.85, Chemik Bydgoszcz – 1.40

IV liga kujawsko-pomorska. Cuiavia Inowrocław – Chemik Bydgoszcz. Kiedy mecz?

Mecz Cuiavia Inowrocław – Chemik Bydgoszcz odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 czerwca o godzinie 12:00.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *