Dziś jest: 28 listopada 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

City wygra z United po kursie 2,50 w Noblebet! 

Bukmacher Noblebet przygotował promocję z wybitnie wysokim kursem na wygraną Manchesteru City z Manchesterem United – kurs wynosi aż 2,50! Jest to niemal o 1 punkt więcej niż w standardowej ofercie kursowej bukmachera (a także u konkurencji). 

Promocyjny kurs dostępny jest dla tych graczy, którzy założą konto w Noblebet między 3 a 7 marca 2021 r. i dokonają depozytu o minimalnej wartości 20 zł. W przypadku gdy typerzy spełniający powyższe warunki postawią zakład na zwycięstwo Manchesteru City w spotkaniu z Manchesterem United za co najmniej 50 zł, bukmacher Noblebet ewentualną wygraną policzy po kursie 2,50.  

Po zakończeniu meczu środki własne gracza zostaną automatycznie zwiększone zgodnie ze wzorem: stawka x kurs na kuponie. Dodatkowe środki wpłyną na konto gracza 8 marca 2021 r. do godz. 17:00. Wysokość bonusu obliczana jest według wzoru: stawka netto x 2,50. Szczegóły akcji promocyjnej w serwisie online bukmachera Noblebet. 

Promocja dotyczy zakładów na mecz rozgrywany w ramach Premier League: Manchester City – Manchester United w dniu 7 marca 2021 r. o godz. 17:30. 

Sprawdź ofertę Noblebet

Komentarze