Dziś jest: 6 czerwca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Ciekawe zaplecze Ekstraligi. 1. Liga żużlowa w ocenie Etoto

Sezon żużlowy będzie opóźniony. Miejmy nadzieję, że w ogóle dojdzie do skutku. Jeśli uda się przeprowadzić rozgrywki w miarę normalnie, to po raz kolejny kibice będą z zaciekawieniem spoglądać na tory żużlowej 1. Ligi. Zmagania te w ostatnich sezonach są niemal równie ciekawe jak walka w najwyższej klasie. Kto jest faworytem do wygrania całych rozgrywek w roku 2020? Sprawdź kursy Etoto.

Kto wygra 1. Ligę żużlową w Polsce w sezonie 2020? Kursy Etoto

W 2019 roku na zapleczu Ekstraligi najlepszy okazał się ROW Rybnik. Rekiny były murowanym kandydatem do wygranej. W tym roku faworyt jest jeszcze bardziej widoczny. Mowa o spadkowiczu z wyższej ligi – drużynie Apatora Toruń. Spadek z Ekstraligi był sporym szokiem dla Aniołów i nie dziwi spora determinacja by zwrócić tam już po jednym roku.

W składzie Apatora znajdziemy wielu uznanych zawodników – na czele z braćmi Holderami. Być może ich postawa w ubiegłym roku zawiodła, ale na pierwszoligowe zmagania powinni być przygotowani świetnie. Do tego solidni i uznani: Miedziński, Musielak i Kułakow. Skład drużyny z Torunia na tle pozostałych rywali wygląda imponująco.

Apator wygra ligę – kurs 1.25

Pozostałe drużyny nie mają w oczach bukmacherów zbyt dużych szans na zagrożenie Aniołom. Najpoważniejszym rywalem według ekspertów ma być Start Gniezno. Zespół w minionym sezonie stracił szansę na finał rozgrywek w ostatnim biegu półfinałów, a w tym znów chce bić się o najwyższe cele. Liderem zespołu znów może być Oliver Berntzon. Ważnym transferem może się okazać Timo Lahti, a być może przełamie się wracający z wypożyczenia Jakobsen. Nadal w Gnieźnie licznie reprezentowana będzie rodzina Fajferów. Ciekawi postawa juniorów – najsolidniej wygląda tu Damian Stalkowski.

Start wygra ligę – kurs 10.00

Szanse na walkę o finał ma również Wybrzeże Gdańsk. Tu przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na przyjście Petera Kildemanda. Popularny Pająk co prawda rozczarował bardzo w Ekstralidze – jednak to nadal solidny zawodnik, który schodząc półkę niżej może się odbudować. Są Kacper Gomólski, Krystian Pieszczek, Jacob Thorssell czy Mikkel Bech. Do tego kontrakty ma kilku innych, którzy mogą wskoczyć do składu. Formacja juniorska to Karol Żupiński, Piotr Gryszpiński czy powracający Alan Szczotka. Młodzież może przywieźć kilka ważnych punktów.

Wybrzeże wygra ligę – kurs 12.00

W dalszej kolejności stoją szanse ubiegłorocznych finalistów 1. Ligi. TŻ Ostrovia dysponuje bardzo doświadczonych składem, który przede wszystkim powinien wygrywać na własnym torze, ale i na wyjazdach biało-czerwoni będą groźni. Trzon składu stanowić powinni Gapiński, Walasek i Okoniewski. Jest również związany od kilku lat z Ostrowem Nicolai Klindt. Ostatnie miejsce w meczowej kadrze powinni podzielić między siebie Masters oraz Cyfer. Wielką niewiadomą są juniorzy. Każdy z nich dopiero rozpocznie swoją przygodę w dorosłym speedwayu.

Ostrovia wygra ligę – 16.00

Niewiele niżej stoją, w ocenie bukmacherów, notowania Unii Tarnów. Jaskółki wzmocnili w ostatnim okienku transferowym Gruchalski i Nilsson. Z wypożyczenia wraca Gzyl. O ile młodzież – czyli wspomniany Gzyl czy Cierniak – mogą być jasnymi punktami zespołu, o tyle główny skład to pewna niewiadoma. Można bardzo dużo oczekiwać od Petera Ljunga. Pytanie czy Gruchalski, Kaczmarek, Koza, Mroczka i Nilsson będą w stanie zapewnić solidne zdobycze? Tego nie można być pewnym.

Unia wygra ligę – kurs 17.00

Orzeł Łódź rozczarował w minionym roku, znów jednak stawia na szeroki skład. To może dać efekty – ale może również skończyć się jak w 2019 roku, gdy ta koncepcja nie poskutkowała. Łodzianie zakontraktowali m.in. Borodulina, Jabłońskiego, Kościucha, Łoktajewa czy Soerensena. W barwach Orła startować mogą jeszcze choćby Hans Andersen, Tungate czy Jeleniewski. Opcji jest zatem sporo. Tylko które wypalą?

Orzeł wygra ligę – kurs 21.00

Po awansie do 1. Ligi spokojny sezon będzie chciała odjechać Polonia Bydgoszcz. Zespół sprowadził kilku ciekawych zawodników – David Bellego, Kai Huckenbeck czy Andrea Lyager mogą podnieść klasę zespołu. W składzie znajdują się także Kamil Brzozowski, Matic Ivacic czy Dimitri Berge. Bardzo interesujące zestawienie. Polonia może kilka razy zaskoczyć rywali. Chociaż na wygranie ligi szanse ma raczej niewielkie.

Polonia wygra ligę – kurs 51.00

Lokomotiv Daugavpils to ostatni zespół, który będzie startował w nadchodzącym sezonie na torach 1. Ligi. Problemem Łotyszy jest od wielu lat brak możliwości awansu do Ekstraligi. Tak stanowi regulamin i to niewątpliwie wpływa na to, że Lokomotiv ma problemy np. z kontraktowaniem lepszych zawodników. Zawsze jednak walczy ambitnie i tak powinno być również w nowym sezonie. Tacy żużlowcy jak Kudriaszow, Puodżuks czy Sundstroem „na papierze” prezentują się solidnie.

Lokomotiv wygra ligę – kurs 101.00

Bukmacherzy przygotowali również przewidywania na temat rozstrzygnięć w żużlowej Ekstralidze, o czym możecie przeczytać we wcześniejszym artykule. Póki co nie wiadomo kiedy – i czy w ogóle – wystartują ligowe zmagania w Polsce.

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

Żużlowa 1. Liga – kiedy? Gdzie oglądać?

Start ligi pierwotnie był planowany na pierwszy weekend kwietnia. Wiadomo jednak, że zmagania będą opóźnione. Kiedy dokładnie wystartują – tego póki co nie wiadomo. Transmisje z rozgrywek pokazywać będzie stacja nSport+.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze