Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Chojniczanka – GKS Katowice. Niezwykły ciężar gatunkowy w Chojnicach

Jan Mudra z Chojniczanki Chojnice podczas meczu Pucharu Polski, 11 lutego 2011
PAP/Maciej Kulczyñski

Już tylko 3 kolejki pozostały do rozegrania w ramach rozgrywek eWinner II Ligi i wciąż pozostało wiele niewiadomych. Wiemy na pewno, że bezpośrednio do Fortuna 1 Ligi awansuje Górnik Polkowice, który ostatnio na tym poziomie występował w sezonie 2011/12, a jeszcze niedawno borykał się z poważnymi problemami i grał nawet na czwartym poziomie rozgrywkowym. Wielką niewiadomą jest natomiast to, kto zajmie drugie miejsce gwarantujące bezpośredni awans oraz kto finalnie zagra w barażach o 1 ligę. Nie wiemy też kto zostanie zdegradowany. Ostatnie kolejki zapowiadają się więc niezwykle fascynująco i mogą przynieść wiele niespodziewanych rozwiązań.

Hit w Chojnicach

Niewykluczone, że wiele wyjaśni się już w piątkowy wieczór, kiedy w Chojnicach miejscowa Chojniczanka podejmie GKS Katowice. Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt i zajmują odpowiednio trzecie i drugie miejsce w lidze. To zapewne między nimi rozegra się walka o miejsce premiowane awansem bezpośrednim. Szansę na zajęcie drugiego miejsca mają jeszcze Wigry Suwałki, ale w ich przypadku wydają się to być szanse jedynie matematyczne. Smaczku całej rywalizacji dodaje fakt, że nawet bukmacherzy nie są w stanie wystarczająco wyraźnie wskazać kto jest faworytem tej potyczki.

Presja pęta nogi

Obie ekipy zdecydowanie nie najlepiej radzą sobie z presją ostatnich kolejek. Gospodarze w 10 ostatnich meczach zwyciężali jedynie 4 razy, zanotowali 4 remisy i 2 porażki. Jednak jeszcze bardziej nędzny jest jednak dorobek katowiczan, którzy w tym czasie wygrali 3 mecze, 2 zremisowali i aż 5 przegrali. Przypomina się zatem poprzedni sezon, kiedy w absurdalnych okolicznościach wypuścili z rąk awans do Fortuna 1 Ligi. Warto też wspomnieć, że sezon wcześniej w okolicznościach równie trudnych do wytłumaczenia spadali z ligi. Chojniczanka z Fortuna 1 Ligą pożegnała się w poprzednim sezonie i dzisiaj jest na dobrej drodze, żeby po roku banicji wrócić na drugi poziom rozgrywkowy.

Obie drużyny strzelą gola – kursy bukmachera STS:
Tak – 1.59, Nie – 2.27,

Będą bramki?

Oba zespoły sporo strzelają, ale również całkiem sporo tracą, dlatego można przypuszczać, że w piątkowym meczu nie będziemy świadkami nudnego, bezbramkowego widowiska. W ostatnich 5 meczach katowiczan tylko raz padły mniej niż 3 gole. W ostatnich 5 potyczkach Chojniczanki tylko raz padły mniej niż 2. 10 ostatnich bezpośrednich pojedynków obu ekip to 3 zwycięstwa GKS-u i 2 Chojniczanki. 5 razy padały w nich co najmniej 3 bramki.

Kursy bukmacherskie na mecz Chojniczanka – GKS Katowice

STS: Chojniczanka – 2.60, remis – 3.25, GKS Katowice – 2.65
Betfan: Chojniczanka – 2.58, remis – 3.25, GKS Katowice – 2.58
Fortuna: Chojniczanka – 2.62, remis – 3.26, GKS Katowice – 2.67
Etoto: Chojniczanka – 2.55, remis – 3.35, GKS Katowice – 2.65
NobleBet: Chojniczanka – 2.55, remis – 3.25, GKS Katowice – 2.65
eWinner: Chojniczanka – 2.63, remis – 3.32, GKS Katowice – 2.63
Superbet: Chojniczanka – 2.60, remis – 3.25, GKS Katowice – 2.60
PZBuk: Chojniczanka – 2.50, remis – 3.25, GKS Katowice – 2.60
Totalbet: Chojniczanka – 2.55, remis – 3.20, GKS Katowice – 2.55
Betclic: Chojniczanka – 2.55, remis – 3.35, GKS Katowice – 2.65
LVBet: Chojniczanka – 2.55, remis – 3.25, GKS Katowice – 2.65

Chojniczanka – GKS Katowice. Kiedy mecz? Gdzie oglądać?

Mecz w piątek, 28 maja. Początek o godzinie 18:45.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze