Cashback do 500 zł dla typujących mecz Anglia – Polska w Superbet

Nowi gracze, którzy założą konto u bukmachera Superbet, mogą otrzymać zwrot w przypadku postawienia nietrafionego zakładu na wynik środowego meczu Anglia – Polska. Bonus w wysokości 50% stawki zakładu może wynieść nawet 500 zł. 

Jeśli chcesz skorzystać z tej akcji promocyjnej Superbet, załóż konto gracza przez naszą stronę, klikając np. w ten link. Promocja dostępna jest od 29 do 31 marca 2021 r. W tym okresie zasil swoje konto pierwszym depozytem i obstaw wynik meczu Anglia – Polska, który zostanie rozegrany 31 marca w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Zakład może dotyczyć wyłącznie następujących rynków: 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) albo 2 (zwycięstwo gości). Zakład musi zostać postawiony z konta depozytowego, musi to być zakład pojedynczy postawiony na ofertę przedmeczową. Stawka zakładu musi wynieść co najmniej 10 zł. Zwrot wynosi 50% stawki zakładu, a maksymalna wartość bonusu to 500 zł. 

Do udziału w promocji Superbet kwalifikuje się jedynie pierwszy zakład wniesiony po dokonaniu depozytu. Aktywacja bonusu Superbet nastąpi do 48 godzin od momentu zakończenia promocji. 

 Sprawdź ofertę Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *