Bukmacherzy zamykają punkty naziemne na 2 tygodnie

Kilku bukmacherów, którzy oferują zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych na terenie Polski, ogłosiło, że z dniem dzisiejszym zamykają tymczasowo wszystkie prowadzone lokale stacjonarne. Mowa jest o bukmacherach: Fortuna, STS, Totolotek i Superbet.

Oczywiście taka decyzja podyktowana jest ogłoszeniem w dniu 13 marca 2020 r. wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego w związku z pandemią koronawirusa oraz wydanymi zaleceniami służb sanitarnych. Za takim rozwiązaniem przemawia chęć ochrony zdrowia zarówno klientów, jak i pracowników punktów bukmacherskich. Punkty stacjonarne prowadzone przez wymienionych bukmacherów będą nieczynne od 15 marca 2020 r. przez około 2 tygodnie. Zgodnie z podanymi komunikatami, punkty sprzedaży zakładów wzajemnych  Totolotka zostaną ponownie uruchomione z dniem 26 marca 2020 r., a Fortuny i STS – 28 marca 2020 r. Bukmacher Superbet nie określił planowanej daty, kiedy działalność punktów naziemnych zostanie wznowiona (punkty są zamknięte do odwołania). Z kolei Fortuna ogłosiła, że zamknięte zostaną wszystkie własne punkty stacjonarne operatora, a jednocześnie firma rekomenduje podjęcie decyzji o zawieszeniu działalności wszystkim swoim agentom. Bukmacherzy potwierdzili, że zakupione już kupony w punktach sprzedaży zakładów sportowych zostaną wypłacone, jak tylko lokale zostaną otwarte.

Bukmacherzy Fortuna, STS, Totolotek i Superbet posiadają jednak w swojej ofercie także zakłady bukmacherskie online i zachęcają do korzystania z tej formy gry. Obstawiać zakłady wzajemne można u nich za pomocą strony internetowej, a w urządzeniach przenośnych także przy użyciu aplikacji mobilnej danego organizatora zakładów sportowych.

Fortuna online STS online Totolotek online Superbet online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *