Bukmacher eWinner wchodzi do gry!

Panie, panowie – przedstawiamy najnowszego bukmachera internetowego w Polsce. Możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich poprzez stronę internetową udostępnił właśnie bukmacher eWinner. Oferowane zakłady są w pełni legalne, gdyż bukmacher uzyskał zezwolenie na działalność online 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Sprawdźmy, co ma do zaoferowania gdyński debiutant.

Oferta zakładów bukmacherskich eWinner

Mimo, że od momentu otrzymania przez eWinner licencji na organizowanie zakładów wzajemnych upłynął niemal rok, udostępniony serwis z zakładami powinien wynagrodzić graczom tak długi czas oczekiwania. W momencie startu na stronie ewinner.pl typerzy mogą znaleźć bardzo bogatą ofertę zakładów na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, wydarzenia e-sportowe oraz kulturalno-społeczne. Bukmacher eWinner przygotował także ofertę zakładów na żywo. Co więcej, w serwisie bukmacherskim znajduje się również niespotykana u innych bukmacherów w Polsce możliwość wniesienia zakładu na co tylko nam przyjdzie do głowy. To gracz proponuje, na jakie wydarzenie – niekoniecznie sportowe – chce postawić zakład, a bukmacher w ciągu 12 godzin podejmuje decyzję o wprowadzeniu (lub nie) zakładu do ogólnodostępnej oferty. Zaintrygowani? W zakładce „Custom Bet” na stronie bukmachera znajdziecie szczegóły usługi.

Przydatne funkcje w serwisie

Poza tym eWinner zadbał o łatwe wyszukiwanie interesujących graczy spotkań sportowych oraz kursów (zaawansowana wyszukiwarka). Ponadto typerzy mogą korzystać z opcji Cash-out oraz szybkiej rejestracji konta tymczasowego. W zasadzie brakuje jedynie oferty zakładów na sporty wirtualne oraz aplikacji na urządzenia mobilne, jednak już teraz bukmacher zapowiada, że niebawem udostępni apkę.

Bonus powitalny w eWinner

Na koniec to, co interesuje wszystkich graczy – oferta promocyjna. Przygotowany bonus powitalny zapowiada się bardzo ciekawie, składa się aż z 3 elementów i łącznie  można uzyskać dzięki niemu maksymalnie 1150 zł na grę. W skład pakietu powitalnego wchodzi: zakład bez ryzyka do 150 zł, bonus 100% do 500 zł od 2. depozytu oraz bonus 100% do 500 zł od 3. depozytu. Warunki obrotowe dla wszystkich bonusów są identyczne – 3-krotny obrót zakładami o minimalnym kursie 2,50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *