Bonusy na Roland Garros w Betfan – codziennie! 

Bukmacher Betfan sypie bonusami z okazji tenisowego turnieju Roland Garros. Na graczy, którzy będą obstawiać French Open codziennie czekać będą bonusy o wartości 21 zł.  

Promocja Betfan pt. „Graj codziennie Roland Garros i zgarniaj bonusy” ma bardzo proste zasady. Wystarczy, że obstawisz kupon pojedynczy lub akumulowany za stawkę 21 zł, na którym znajdą się wyłącznie wydarzenia dotyczące turnieju Roland Garros, a jego kurs ogólny wyniesie co najmniej 3.00. Jeśli te warunki zostaną spełnione, bukmacher Betfan przyzna Ci bonus o wartości 21 zł. 

Warunki bonusu są następujące – bonus wymaga 1-krotnego obrotu przy wykorzystaniu zakładów tylko na Roland Garros o kursie minimum 3.00. Bonus należy wykorzystać za 1 podejściem. Termin ważności bonusu to 24 godziny. 

Akcja promocyjna Betfan trwa od godz. 12:00 w dniu 24 maja do godz. 23:59 w dniu 4 czerwca 2022 r. Na 1 gracza przypada nie więcej niż 1 bonus dziennie. W promocji nie mogą brać udziału kupony postawione za środki bonusowe ani zakłady systemowe. 

Przejdź na stronę bukmachera Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *