Dziś jest: 9 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bonus powitalny Betfan na EURO – Darmowy Zakład 50 zł + Zakład Bez Ryzyka 600 zł + podwojenie drugiej wpłaty (maks. 1.000 zł)!

Bukmacher Betfan przygotował dla nowych graczy specjalną ofertę NA START EURO 2020. Dotychczas oferowany pakiet bonusów powitalnych wzbogacony został o Euro freebet o wartości 50 zł. Tak jak dotychczas gracze mogą uzyskać także cashback aż do 600 zł i bonus od drugiego depozytu 100% aż do 1.000 zł! 

Nowością w ofercie powitalnej Betfan jest Euro freebet, który otrzyma każdy gracz, który założy konto w Betfan, zaznaczając przy tym zgody marketingowe oraz dokona pierwszego depozytu w kwocie minimum 50 zł. Co bardzo ważne, Euro freebet nie jest w żaden sposób ograniczony – można zagrać za całość po dowolnym kursie stawiając zakład pojedynczy lub akumulowany, a jeśli kupon będzie trafiony, środki od razu przejdą na konto główne gracza (zmniejszone o wartość bonusu). 

Na tym nie koniec. Nowy gracz ma do wykorzystania także cashback (zakład bez ryzyka), który gwarantuje, że jeśli pierwszy postawiony za środki depozytowe (czyli własne pieniądze, wpłacone w ramach pierwszej wpłaty) zakład będzie przegrany, bukmacher Betfan dokona zwrotu jego stawki na konto bonusowe (wymóg tylko 1-krotnego obrotu). Maksymalna wysokość cashbacku może wynieść aż 600 zł.

Z kolei od drugiego depozytu graczowi przysługuje bonus 100%, a więc wpłacone środki zostaną podwojone – do kwoty nawet 1.000 zł! 

Jak uzyskać bonus powitalny Betfan krok po kroku? 

  1. Załóż konto w Betfan – zajmie to niecałą minutę! Jeśli klikniesz w ten specjalny link, kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS uprawniający do skorzystania z promocji pojawi się w formularzu rejestracji automatycznie i nie będziesz musiał go wpisywać.
  2. Wykonaj pierwszą wpłatę. Wpłać minimum 50 zł na swoje konto gracza, a bukmacher Betfan przyzna Ci dodatkowo freebet (darmowy zakład) w postaci aż 50 zł!
  3. Jeśli za pieniądze przyznane w postaci darmowego zakładu (freebetu) wytypujesz trafnie swój kupon, otrzymasz wygraną! Jeśli kupon nie wejdzie, nic nie stracisz (był to darmowy zakład, a nie Twoje pieniądze).
  4. Kolejny bonus to cashback (zwrot w przypadku przegranej) – jeśli kupon obstawiony za pieniądze które wpłaciłeś w ramach swojej pierwszej wpłaty zostanie wytypowany poprawnie, otrzymasz wygraną. Jeśli nie, otrzymasz zwrot 100% stawki w formie bonusu, który wystarczy tylko 1 raz obrócić, by móc wypłacić pieniądze.
  5. Następnie będziesz mógł skorzystać z kolejnego bonusu jaki przygotował Betfan – podwojenie drugiej wpłaty na konto gracza, w maksymalnej wysokości 1.000 zł. Jeśli zdecydujesz się wykonać drugą wpłatę, bukmacher podwoi wpłaconą kwotę, dzięki czemu będziesz miał dwukrotnie więcej środków na grę.

Pamiętaj, aby podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny:
MAKSYMALNYBONUS (tutaj specjalny link z uzupełnionym kodem).

Załóż konto w Betfan

Komentarze