Bonus na finał Euro w STS – stawka x5 za wygrany kupon 

Każdy gracz, który poprawnie wytypuje dokładny wynik na finał EURO 2020: Włochy – Anglia, może otrzymać od STS bonus o wartości 5-krotności stawki zakładu – maksymalnie nawet 500 zł! 

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji bukmachera STS, najpierw zgłoś się do niej, klikając przycisk „Weź udział” na stronie akcji promocyjnej. Następnie postaw zakład pojedynczy lub akumulowany, typując dokładny wynik meczu finałowego Euro 2020 Włochy – Anglia (oferta pre-match). Stawka zakładu musi wynieść minimum 15 zł.  

Jeśli postawiony kupon okaże się trafiony, bukmacher STS wypłaci Ci bonus równy 5-krotności stawki zakładu (po odjęciu kwoty podatku od gier). Bonus może wynieść nawet 500 zł. Bonus należy obrócić 3 razy przy użyciu kuponów z minimalnym kursem łącznym o wartości 1.91. Do obrotu kwalifikują się tylko wygrane kupony.

Do udziału w akcji promocyjnej zakwalifikować się może 5 pierwszych kuponów wniesionych po dołączeniu do promocji, które spełniają zasady jej regulaminu. Natomiast bonus można uzyskać maksymalnie za 1 z tych kuponów (ten z najniższą stawką). 

Promocja STS trwa od 8 do 11 lipca 2021 r. 

Sprawdź ofertę STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *