Dziś jest: 13 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bonus 50 zł na Ekstraklasę i Fortuna 1 Ligę w Fortunie

Fortuna oferuje Piłkarski Bezpiecznik dla graczy obstawiających mecze Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi. Bukmacher przyznaje bonus o wartości 50 zł tym graczom, którzy postawią nietrafiony kupon na polską piłkę. 

Promocja bukmachera Fortuna wymaga postawienia kuponu akumulowanego (AKO, MAXIKOMBI) za z co najmniej 4 zdarzeniami pochodzącymi wyłącznie z oferty przedmeczowej na mecze Ekstraklasy lub Fortuna 1 Ligi. Uwaga! Bonus kursowy podlega wyłączeniu, tzn. może zostać umieszczony na kuponie, lecz nie zostanie policzony jako 1 z 4 wymaganych zdarzeń. Stawka zakładu musi wynieść minimum 50 zł brutto. Zakłady mogą być postawione przez stronę internetową, aplikację mobilną albo w naziemnym punkcie przyjmowania zakładów. Zakład należy obstawić w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2021 r.  

Jeśli kupon będzie trafiony, gracz otrzyma standardową wygraną. Jeśli natomiast obstawione typy okażą się błędne i kupon będzie przegrany, typer otrzyma od bukmachera Fortuna bonus o wartości 50 zł w postaci punktów FKP. Akcja promocyjna obowiązuje tylko dla kuponów, które zostaną rozstrzygnięte do końca dnia 1 sierpnia 2021 r. Bonus zostanie przekazany na konto gracza do końca dnia 2 sierpnia 2021 r. Czas na jego aktywację wynosi 7 dni od momentu jego przyznania. Na 1 gracza przypada 1 bonus.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze