Bonus 100 zł za 50 zł w Superbet 

Tylko do czwartku 4 marca rejestrując nowe konto gracza w Superbet, można otrzymać bonus od drugiego depozytu. Jeśli gracz zasili swoje konto drugim depozytem w kwocie 50 zł, uzyska bonus o wartości 100 zł. 

Żeby skorzystać z tej tymczasowej oferty, gracz musi założyć konto w Superbet w dniach 1 – 4 marca 2021 r. poprzez stronę partnerską bukmachera, np. klikając w ten link do rejestracji. W formularzu rejestracyjnym należy zaznaczyć odpowiednie pole, potwierdzając chęć skorzystania z bonusu. Po wpłaceniu drugiego depozytu na konto gracza w Superbet w wysokości 50 zł (najpóźniej 4 marca), bukmacher przekaże na saldo bonusowe podwojenie tej kwoty, czyli bonus w wysokości 100 zł. 

Przyznany bonus zostanie aktywowany maksymalnie 72 godzin od zakończenia akcji promocyjnej. Czas na akceptację środków bonusowych przez gracza wynosi 3 dni. W celu przeniesienia środków bonusowych na konto główne gracza konieczne jest dokonanie nimi 1-krotnego obrotu zakładami o minimalnym kursie dla zakładów prostych 1,80, a dla zakładów akumulowanych – 1,40 dla pojedynczego zdarzenia. Bonus będzie aktywny na koncie użytkownika przez 7 dni. 

Załóż konto w Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *