Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Black Friday w Fuksiarzu. 500 zł bez ryzyka + 25 zł freebet na start od K. Stanowskiego!

Black Friday w Fuksiarz.pl

Black Friday w Fuksiarzu

Mistrzostwa Świata plus Black Friday równa się przepis na udaną promocję dla nowych graczy Fuksiarza! Ten legalny bukmacher przygotował dla wszystkich osób, które nie posiadają tam jeszcze konta, doskonałą ofertę powitalną z okazji Black Friday! Wystarczy, że zarejestrujesz się TUTAJ i wpłacisz co najmniej 50 zł depozytu, a oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 500 zł bez wymogów obrotu, otrzymasz dodatkowo 25 zł freebet!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak skorzystać z oferty?

Oferta bukmachera jest limitowana i obowiązuje tylko w piątek 25.11.2022! Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować konto do końca dnia oraz dokonać wpłaty na swoje konto gracza w wysokości przynajmniej 50 zł. Po spełnieniu tych warunków, na Twoje konto automatycznie powędruje dodatkowe 25 zł w formie darmowego zakładu!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Warunki freebetu

Zastanawiasz się w jaki sposób obrócić otrzymany freebet? To bardzo proste! Wystarczy, że postawisz kupon AKO z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z kursem każdego z nich na poziomie 1.4 lub wyższym. Jeśli zakład będzie wygrany, na Twoje konto główne powędruje zysk netto, tzn. kwota wygranej pomniejszona o postawioną stawkę. Będziesz mógł ją od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Freebet można wykorzystać na całą ofertę sportową, ale aż prosi się aby środki przeznaczyć na zawarcie zakładów z oferty Mistrzostw Świata w Katarze!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Komentarze