Black Friday 2019 u polskich bukmacherów

Black Friday to nie tylko wyprzedaże ubrań, kosmetyków czy sprzętu AGD. Legalni bukmacherzy w Polsce również przygotowali różnego typu bonusy, dzięki którym gracz może zyskać znacznie więcej niż standardowo. O ile w przypadku wyprzedaży produktów w sklepach klient często nie wie, czy faktycznie płaci mniej za daną rzecz, o tyle promocje bukmacherskie to zawsze niecodzienne bonusy i możliwość większych wygranych. Zobaczmy, co ciekawego przygotowali w tym roku polscy bukmacherzy (kolejność alfabetyczna).

Betclic

Dla swoich graczy bukmacher Betclic przygotował zwrot 12% podatku od gry. Za każdy kupon postawiony 29.11.2019 – niezależnie od jego stawki czy wydarzenia, na jaki został zawarty,  Betclic przyzna równowartość podatku w formie bonusu do kwoty maksymalnie 100 zł. Nie ma też znaczenia, czy kupon będzie wygrany czy przegrany, jedyny warunek to to, aby kurs minimalny zakładu wynosił 1,50.

BetFan

Bukmacher BetFan przygotował dla graczy promocję typu cashback. Każdy gracz, który postawi kupon akumulowany z minimalnym kursem 2,0, a jego stawka wyniesie 49, 199 albo 499 zł, w przypadku przegranego zakładu otrzyma zwrot w wysokości postawionej stawki. Środki trafią na konto bonusowe. Promocja obowiązuje przez cały dzień 29.11.2019.

forBET

Jak mówi sam bukmacher, w forBET zamiast obniżek, na Black Friday przygotowano podwyżki. Każdemu typerowi, który wpłaci na swoje konto w dniu 29.11.2019 depozyt, przyznany zostanie mnożnik MaxiZysk, który podwoi wpłacone środki. Można je wykorzystać w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty na zakłady z oferty pre-match i/lub live  piłki nożnej (Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue, Ekstraklasa).

Fortuna

Bukmacher Fortuna nie ogranicza się do 1 dnia i rozszerza Black Friday na cały weekend. Oferowany przez bukmachera zakład bez ryzyka zostaje podwojony, czyli w Black Weekend wyniesie 200 zł. Początek promocji 29.11.2019 o godz. 9:00, a koniec dopiero w poniedziałek 2.12.2019 o godz.17:00.

LVBet

Bukmacher LVBet świętuje Black Friday, oferując bonus na zakłady wirtualne. Wystarczy wpłacić na konto gracza depozyt, a na konto bonusowe wpłynie 50 % wpłaconej kwoty – maksymalnie 300 zł. Bonus można wykorzystać na obstawianie zakładów z oferty zakładów wirtualnych LVBet do końca dnia 29.11.2019.

STS

W STS można w Black Friday skorzystać z promocji cashback. Należy obstawić zakład akumulowany, na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia o minimalnym pojedynczym kursie 1,50. Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 29 zł, a kupon musi być postawiony i rozliczony do godz. 23:59 w dniu 29.11.2019. Jeśli zakład będzie nietrafiony, bukmacher zwraca na konto bonusowe gracza kwotę 14 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *