Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bezpiecznik na Fortuna 1 Ligę – 30 zł w razie przegranej 

Na boiska po zimowej przerwie powraca Fortuna 1 Liga – rozpoczynający się właśnie weekend wypełniony będzie wieloma ciekawie zapowiadającymi się meczami. Z tej okazji bukmacher Fortuna udostępnił nową promocję, dzięki której obstawianie rozgrywek będzie znacznie bezpieczniejsze. 

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest postawienie zakładu z oferty przedmeczowej na dowolne zdarzenie związane z Fortuna 1 Ligą. Do udziału w akcji promocyjnej kwalifikują się zakłady proste, akumulowane i systemowe, których stawka wynosi co najmniej 30 zł brutto. Zakłady można wnosić przez stronę internetową, aplikację mobilną oraz w punktach stacjonarnych Fortuna. Jeśli postawiony kupon będzie przegrany, bukmacher Fortuna wypłaci graczowi gwarantowany bonus 30 zł w postaci punktów FKP. Akcja promocyjna obejmuje wyłącznie zakłady rozstrzygnięte do godz. 9.00 w dniu 1 marca 2021 r.  

Bonus pojawi się na kontach graczy 1 marca 2021 r. do końca dnia. Informacja o przyznaniu bonusu wyświetli się na koncie użytkownika w części „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 7 dni od kiedy zostanie przyznany – w przeciwnym razie przepada. Na 1 gracza przypada 1 bonus. 

Promocja trwa od 26 do 28 lutego 2021 r. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze