Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Bezpiecznik na Ekstraklasę – w Fortunie wygrana lub bonus 50 zł 

Nowy sezon Ekstraklasy rozpoczyna się już w ten piątek, 23 lipca 2021 r. Wielki powrót to w Fortunie okazja do wykorzystania ekstraklasowego pewniaka, dzięki któremu otrzymasz wygraną albo zgarniesz bonus o wartości 50 zł. 

Promocja „Ekstraklasowy Bezpiecznik” trwa w Fortunie od 23 do 25 lipca 2021 r. W tym czasie należy obstawić kupon akumulowany zawierający minimum 4 zdarzenia, które dotyczą wyłącznie meczów rozgrywanych w ramach Ekstraklasy. Uwaga! Bonus kursowy ulega w tym przypadku wyłączeniu – może znaleźć się na kuponie, ale nie zostanie policzony jako zdarzenie. Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 50 zł. W promocji można stawiać tylko zakłady AKO lub MAXICOMBI na ofertę przedmeczową poprzez stronę internetową, aplikację mobilną lub w lokalach stacjonarnych Fortuny. 

Jeśli kupon będzie wygrany, otrzymujesz klasyczną wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher Fortuna przekaże na Twoje konto gracza bonus o wartości 50 zł w postaci punktów FKP. Na 1 gracza w ramach tej promocji przypada nie więcej niż 1 bonus. Akcja promocyjna dotyczy tych zakładów, które zostaną rozstrzygnięte do 25 lipca 2021 r. do godz. 23:59.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze